Žaidimai

Su GTA 6 kūrėju sąsajų turintis žmogus nutekino didelį kiekį konfidencialios informacijos

Jau rytoj pasirodysiantis GTA 6 pristatymas toliau kelia bangas internete. Dar prieš kelias dienas į internetą pateko konfidenciali pristatymo informacija, rodanti tariamą žaidimo žemėlapį. Kaip panašu, šis informacijos nutekėjimas gali būti tikras – asmuo, paviešinęs informaciją, turi tiesioginių ryšių su vienu iš žaidimo kūrėjų.

Likus kelioms dienoms iki oficialaus GTA 6 pristatymo į internetą papuolė vaizdo medžiaga, rodanti kaip atrodys naujasis GTA 6 žemėlapis. „Vice City“ platybes demonstruojančiame klipe galima matyti kokio masyvumo tai turėtų būti žaidimas.

GTA 6 – labiausiai laukiamas dešimtmečio žaidimas. Nenuostabu, kad internete yra gausybės nutekintos šio žaidimo informacijos. Tiesa, dauguma jos – netikra. Jau yra įrodyta, kad dauguma internete publikuojamos žaidimo informacijos yra padirbta, tad tiksliai žinoti, kas yra tikra, o kas ne, kol kas negalime. Įsitikinti galėsime jau rytoj.

Teorinis GTA 6 žemėlapis / „GameBible“ nuotr.

Žinoma, šis atvejis – kiek kitoks. Žaidimo žemėlapio klipą paviešinęs asmuo – artimai susijęs su vienu iš žaidimo kūrėjų.

Kiek patikima nauja nutekinta informacija ?

Šis klipas parodo skirtingas „Vice City“ žemėlapio vietas. Kaip atrodo – naudojant kūrėjams prieinamą žaidimo versiją. Tam tikros vietos, kaip skirtingi „Vice City“ rajonai, yra parodyti pirmą kartą: nei viena kita nutekinta medžiaga tokios išsamios vizualizacijos nėra turėjusi.

Internete dar vis pasiekiama dalis šios informacijos. Dauguma jos iš socialinių tinklų jau pašalinta Rockstar Games prašymu. Dėl šios priežasties atrodo, kad informacija gali būti tikra.

Viena iš pirmų platformų, kurią pasiekė šie vaizdo įrašai ir nuotraukos, neįskaitant originaliai „TikTok“ platybėse atsiradusios medžiagos, yra „Reddit“. Tačiau čia medžiaga ilgai neužsibuvo – forumo moderatoriai medžiagą ištrynė. Tai nesustabdė internautų toliau diskutuoti naujos nutekintos medžiagos tema, ir kaip panašu, pradžioje kilęs klausimas, ar medžiaga tikra, vis greičiau buvo atsakytas žvelgiant į tam tikras publikacijos detales.

Pirminiu teigimu, buvo galvojama, kad informaciją nutekino Aaron Garbut, projekto vystymo vadovo Rockstar North, sūnus. Kaip vėliau paaiškėjo – informaciją nutekinti galėjo Aaron Garbut sūnaus draugas. Šis teiginys pasiremtas faktu, kad pats pirminės „TikTok“ publikacijos autorius parodė savo nuotrauką su Rockstar North projekto vystymo vadovu, bet komentaruose paminėjo, kad jo (Aaron Garbut) sūnus yra „kiečiausias vaikis“ kurį jam yra tekę sutikti.

Aaron Garbut ir jo darbai / „GTA VI Community“ nuotr.

Tas pats vartotojas sukūrė ir skaidres, vaizduojančias lokacijas, kurios nebuvo prieinamos GTA 5 žaidime, bet naujus sportinius automobilius, kurie kaip spėjama yra naujojo žaidimo dalis. Tiesa, visa ši informacija jau yra pašalinta iš interneto.

Tad ar ši informacija tikra ? Kol kas nėra aišku. Nei vienos „nutekintos“ informacijos iki šios dienos dar nėra bandęs pašalinti pats Rockstar Games. Tai tik suteikia daugiau tikimybės, kad ši informacija iš tiesų gali būti tikra.

Kaip bus iš tiesų – sužinosime jau rytoj, 16:00 Lietuvos laiku. Plačiau apie pristatymą skaitykite čia.