Žaidimai

Kada naujasis „GTA 6“ pristatymas ? Aiški tiksli data ir laikas

Visam pasauliui jau verčiant kalendorius į Gruodžio mėnesį, Grand Theft Auto fanai jau nekantrauja pamatyti naujojo GTA pristatymą. Laukti reiks nebeilgai – šiandieną Rockstar Games patvirtino tikslią datą, kada pasirodys pirmasis GTA 6 pristatymas.

Didžiajai pasaulio žaidimų bendruomenės daliai bene svarbiausias žaidimų įvykis šiuo metu – Grand Theft Auto 6 pasirodymas. Nuo GTA 5 jau praėjo dešimtmetis, tačiau nors žaidimas vis dar aktyvus, naujos šios frančizės versijos laukimas atrodo kaip amžinybė.

Primename, kad nors Rockstar Games nėra patvirtinę, ar tai tikrai bus GTA 6, žinome, kad laukiame tikrai kitos Grand Theft Auto dalies, tačiau jos pavadinimas vis dar lieka paslaptimi.

Jau žinome kada tiksliai pasirodys naujas GTA 6

Kai Rockstar Games paskelbė, kad jau šiemet pasirodys naujojo žaidimo pristatymas – tikslaus laiko nežinojome. Buvo spekuliuojama, kad žaidimas gali pasirodyti tiek lapkričio pabaigoje, tiek gruodžio viduryje. Tačiau – tiksli data buvo nežinoma.

Naujausiame GTA Online atnaujinime Rockstar Games pridėjo mažą kabliuką – patvirtino, kad žaidimo pristatymas įvyks ankščiau, nei naujasis GTA Online atnaujinimas, kuris numatytas gruodžio 7 dieną.

Pirmasis GTA 6 pristatymas pasirodys mūsų ekranuose kitą antradienį, gruodžio 5 d. 16:00 Lietuvos laiku. Apie tai oficialiai pranešė Rockstar Games savo „X“ paskyroje.

Nors buvo spekuliacijų, kad žaidimo pristatymas gali įvykti per metų žaidimų apdovanojimus, vykstančius gruodžio 7 d., šiandienos informacija tai paneigė.