Žaidimai

„Rockstar Games“, artėjant pristatymui, pradėjo siuntinėti „GTA 6“ laiškus

Pirmasis ilgai laukto „GTA 6“ pristatymas jau nebe už kalnų ir „Rockstar Games“ jau pradėjo siuntinėti elektroninius laiškus su pristatymo detalėmis.

Jau šį Gruodį pamatysime pirmąjį, dešimtmečio labiausiai laukiamu žaidimu laikomo „GTA 6“ pristatymą. Tada pirmą kartą žaidimo gerbėjai galės pamatyti kaip atrodys naujasis „GTA“.

Kolkas daug nėra žinoma apie naująjį „Rockstar Games“ žaidimą. Vieni kalba, kad žaidimas turėtų pasirodyti Gruodžio 7 dieną, per „The Game Awards“ ceremoniją, kadangi jau yra žinoma, kad šventėje dalyvaus „Rockstar Games“ atstovai.

Kiti šia galimybe netiki, spekuliuodami, kad žaidimo pristatymas pasirodys dar kiek ankščiau nei metų žaidimų apdovanojimai, taip siekiant neužgožti pagrindinės šventės.

Metų žaidimų apdovanojimai / „The Game Awards“ nuotr.

Kaip praneša „Insider Gaming“ portalas, „CapCom USA“ darbuotojas savo asmeninėje „X“ paskyroje pasidalino, „Rockstar Games“ išsiųstu laišku apie „naują puslapį“ žymiojoje „Grand Theft Auto“ žaidimų serijoje.

Primename, kad „CapCom“ yra žaidimų leidėjas, kuris buvo atsakingas už visų „Grand Theft Auto“ serijos žaidimų nuo „GTA 3“ iki „GTA 4“ paleidimo Japonijos rinkai.

„Rockstar Games“ erzina bendruomenę apie „GTA VI“ paleidimą

„Nima“, vienas iš „CapCom USA“ kokybės užtikrinimo (ang. Quality Assurance (QA)) komandos darbuotojų savo asmeninėje „X“ paskyroje pasidalino ekrano nuotrauka, apie gautą laišką iš „Rockstar Games“, kuriame minimas naujasis „GTA 6“.

Pavadintas „[SVARBU] Atskleidžiamas sekantis etapas“ ir pirmi matomi žodžiai: „Sveikinimai, po ilgų metų laukimo, atėjo laikas atsitraukti…“.

Deja, bet čia ekrano nuotrauka ir pasibaigia. Daugiau jokios papildomos informacijos suteikta nebuvo, tačiau iš komentarų po įrašu yra žinoma, kad laiške buvo nurodytos datos, kada įvyks pristatymas.

Tikėkimės, kad jau ne už kalnų pamatysime šio grandiozinio žaidimo pristatymą. Žinant jau paviešintą informaciją, detales, iš kurių susidės naujasis „GTA 6“, galime tik su nekantrumu laukti pristatymo ir tikėtis, kad „Rockstar Games“ su juo tikrai nenuvis.

Laukite naujojo „GTA VI“ kartu su „EsportsTop“!