Žaidimai

Išdavystė Lietuvos CS:GO pasaulyje ?

Dvi stipriausios Lietuvos Counter Strike: Global Offensive komandos, žaisiančios “ESEA Advanced” lygoje patyrė fiasko: prie “SD-Invicta” ekipos jungiasi vienas iš pagrindinių “7Reasons” ekipos žaidėjų.

https://twitter.com/ayriks/status/1612549775827832833

Matas “MAGILA” Magila palieka naują “7Reasons” ekipą ir pereina į “SD-Invicta” likus mažiau nei dienai iki sezono pradžios. Čia jis užpildys Ąžuolo “AwwEzz” Misevičiaus paliktą spragą, šiam palikus ekipą.

Ąžuolas “AwwEzz” Misevičius statistiškai buvo vienas iš geriausių “SD-Invicta” žaidėjų, tad komandai jį praradus, rasti tokio pat lygio pakeitimą buvo sunku. Situacijai artimi šaltiniai teigia, kad prieš prisijungiant Matui “MAGILA” Magilai, organizacija kvietė ir kitus žaidėjus iš naujai “7Reasons” surinkto ekipažo, tokius kaip Marijų “slokkeR” Jazbutį, bei Liną “fierre” Žilinskį, tačiau šie abudu atsisakė. Iš “SD-Invicta” organizacijos pusės nebuvo susisiekta su nei vienu “7Reasons” darbuotoju dėl šito perėjimo, taip paliekant organizaciją nežinioje.

Matas „MAGILA” Magila

Šie pokyčiai palieka “7Reasons” itin sunkioje pozicijoje – už Matą “MAGILA” Magilą buvo sumokėti visi “ESEA” bei “SCL” lygų mokesčiai, ir organizacija buvo pasiruošusi pilną sezoną žaisti su pirmine sudėtimi. Tačiau dabar galime matyti, kad Matas “MAGILA” Magila jau buvo perkeltas į “SD-Invicta” organizacijos “ESEA” ekipą.

7Reasons” vadovo teigimu, organizacija jau kalbasi su nauju galimu žaidėju užpildyti staiga atsiradusią spragą. Jau antradienį “7Reasons” ekipa pradeda sezoną “SCL” lygoje, prieš graikų ekipą “Anorthosis Famagusta Esports”.

Kol kas nei viena organizacija nieko nepareiškė socialiniuose tinkluose. Informacija bus pildoma.

Komandų sudėtys po pokyčių:

SD-Invicta:
Albinas “tooi” Šeputis
Linas “LeeN” Ališauskas
Vilius “tAk” Keserauskas
Emilis “spardaus” Blažys
Matas “MAGILA” Magila

Ričardas “Veeker” Vismantas (treneris)

7Reasons:
Edvinas “Ledzit” Fukartas
Linas “fierre” Žilinskis
Tautvydas “tabi” Biliūnas
Marius “slokkeR” Jazbutis