Žaidimai

Išrinktas geriausias 2022 metų CS:GO žaidėjas iškovojęs ši titulą jau rekordinį trečia kartą istorijoje!

Sausio 14 dieną, Švedijos sostinėje Stokholme įvyko „HLTV Award Show 2022“, kuriuose apdovanoti labiausiai 2022 metais nusipelnę Counter Strike: Global Offensive žaidėjai.

Kaip ir kiekvienais metais populiariausias CS:GO naujienų portalas HLTV.org išrenka 20 geriausių metų žaidėjų tačiau šiais metais Top-3 žaidėjai buvo atskleisti apdovanojimų ceremonijoje.
3 vietą užėmė Dmitry „sh1ro“ Sokolov atstovaudamas „Gambit Esports“, „Players“ ir „Cloud9“ komandas. Per 2022 metus, Sokolov iškovojo 3 vietą „Roobet“ taurėje ir 16-tame ESL Pro lygos sezone bei triumfavo „IEM Dallas“ ir „Funspark ULTI“ turnyruose, kuriam dar iškovojo geriausio žaidėjo apdovanojimą.

Antrąją vietą užėmė „Team Vitality” lyderis Mathieu „ZywOo“ Herbaut. Prancūzas užėmė antrąją vietą Portugalijos mieste Lisabonoje vykusiame „BLAST Spring Final 2022“. „Team Vitality“ po 4 mėnesių triumfavo 16-tame ESL Pro lygos sezone Našaro mieste, Maltoje.

Mathieu „ZywOo“ Herbaut

Pirmąją vieta trečią kartą istorijoje įvertintas „Natus Vincere“ komandos lyderis Oleksandr „s1mple“ Kostyliev, aplenkęs tokius žaidėjus kaip Christopher „GeT_RiGhT“ Alesund, Marcelo „coldzera“ David bei ta patį jau minėtą Mathieu „ZywOo“ Herbaut, kurie geriausiais metų žaidėjais buvo pripažinti po du kartus.

Šie metai ukrainiečiui buvo tikrai neblogi. Iškovota 3 vieta „IEM Katowice“ turnyre Lenkijoje, 2 vieta – „PGL Major Antwerp“ turnyre Belgijoje ir „IEM Cologne“ turnyre Vokietijoje, kur žaidėjas pralaimėjęs finale vis tiek buvo pripažintas geriausiu turnyro žaidėju. Nors šiais metais „Major“ teko pripažinti „FaZe Clan“ pranašumą, „Natus Vincere“ su „s1mple” priešakyje tapo čempionais „BLAST Spring Final 2022“ vykusio Lisabonos mieste, Portugalijoje. Čia, taip pat, 25 metų žaidėjas buvo pripažintas geriausiu turnyro žaidėju.

Atsiėmęs apdovanojimą ukrainietis padėkojo apdovanojimų organizatoriams, komandos draugams ir vadovams, kad jį palaikė sunkiais momentais, prisimenant vasario 24 dieną Rusijos pradėtą karą Ukrainoje. Žaidėjas vilkėjo megztinį su užrašu „I‘m Ukrainian“ (išvertus iš anglų kalbos: „Aš esu ukrainietis“).

Oleksandr „s1mple“ Kostyliev 

Drama

Kaip ir kiekvienose apdovanojimuose, neapsieita be dramų. „FaZe Clan“ žaidėjai Robin „ropz“ Kool ir Helvijs „broky“ Saukants paskelbė savo „Twitter“ paskyrose įrašus išreiškiančius nepasitenkinimą dėl metų trenerio ir metų individualaus pasirodymo nominacijų, kadangi abiejose kategorijose antri liko „FaZe Clan“ nariai, treneris  Robert „⁠RobbaN⁠“ Dahlström ir jau minėtasis Robin „ropz“ Kool.

Kitos apdovanojimų nominacijos ir jų nugalėtojai:

Metų CSGO žaidėja:   Ana „⁠ANa⁠“ Dumbravă iš „Nigma Galaxy„;

Metų CSGO vyrų komanda: FaZe Clan“;

Metų CSGO moterų komanda: „Nigma Galaxy“;

Metų naujokas: Ilja „m0NESY“ Osipov iš „G2 Esports„;

Metų individualus pasirodymas: Ilja „m0NESY“ Osipov, 1 vs 4 prieš „MIBR„;

Metų treneris:  Andrej „B1ad3⁠“ Gorodenskij iš „Natus Vincere„;

Metų kapitonas (angl. In-game leader): Finn „karrigan“ Andersen iš „FaZe Clan„;

Metų snaiperis : Oleksandr „s1mple“ Kostyliev iš „Natus Vincere„;

Metų pagalbinis (angl. „anchor”) žaidėjas: Ilja „Perfecto“ Zalutskij iš „Natus Vincere„;

Metų „Uždarantysis” (angl. „closer”) žaidėjasSergej „Ax1Le“ Rykhtorov iš „Cloud9„;

Metų  „Atveriantysis” (angl. „opener”) žaidėjas:  Nikola „⁠NiKo⁠“ Kovač iš „G2 Esports„.

Pirmasis 2023 metų turnyras jau prasidėjo. 12 geriausių pasaulio komandų varžysis „BLAST Premier: Spring Groups 2023“ turnyre Danijos sostinėje Kopenhagoje, kuriame komandos bus suskirstytos 3 grupes po 4 komandas. Ukrainos komanda, kuriai atstovauja „s1mple“, „Natus Vincere“ pateko į C grupę, kur varžysis su „G2 Esports“, „Ninjas in Pyjamas“ ir „BIG“ komandomis.