Žaidimai

Įtemptoje kovoje dėl išlikimo lietuviai „7Reasons“ nukovė britus „Team 7AM“

Lietuvos ekipa „7Reasons“ iškovojo sunkią pergalę prieš britų komandą „Team 7AM“ ir taip užsitikrino vietą sekančiame „ESEA Advanced“ sezone. Tai vienintelė Lietuvos komanda, kuri kitą sezoną žais vienoje aukščiausių ESEA divizijų.

Šis sezonas „7Reasons“ ekipai nebuvo lengvas. Sezonui įpusėjus komanda turėjo 2-5 rezultatą. Siekiant išlaikyti poziciją ESEA Advanced divizijoje reikia laimėti 6 kovas iš 14 galimų. Tačiau antroje pusėje po visų komandos pokyčių „7Reasons“ sugebėjo iškovoti pergalę ir išlaikyti ESEA Advanced poziciją. Kitai Lietuvos komandai – „SD-Invicta“ – deja to padaryti nepavyko. Jie sezoną baigė rezultatu 5-9-0.

Paskutinėje sezono kovoje dėl išlikimo lietuviai „7Reasons“ susitiko su Didžiosios Britanijos ekipa „Team 7AM“. Kova de_inferno žemėlapyje pareikalavo visų 30 raundų. Abi komandos kovojo dėl išlikimo ESEA Advanced.

„Team 7AM“ sudėtis

Komandos žaidė taškas į tašką

Jau pirmasis pistoletų raundas pareikalavo daug pastangų iš abiejų komandų. Kontra-teroristų pusėje žaidimą pradėję lietuviai sugebėjo užsitikrini pirmojo raundo pergalę, taip susikurdami pranašumą žaidimo pradžioje, deja neilgam. Jau trečiame raunde „Team 7AM“ pradėjo lyginti rezultatą.

Taškas į tašką žaidusios komandos jau po dešimties raundų turėjo 5-5 rezultatą. Tvarkingas dešimtojo raundo žaidimas iš Regimanto „Reggie“ Macilevičiaus leido išlyginti rezultatą ir įtampą persverti į varžovų pusę, taip užtikrinant dar 4 raundus į lietuvių ekipos pusę. Pirmoji žaidimo pusė baigėsi rezultatu 9-6.

Antroji žaidimo pusė tautiečiams buvo kur kas sunkesnė. Strategiškai išpildyta britų gynyba pirmame antrosios žaidimo pusės raunde užtikrino britams pranašumą ir galimybę išlyginti žaidimo rezultatą. „Team 7AMׅ“ pirmame raunde neprarado nei vieno žaidėjo.

Antroje pusėje lietuviai krito į deficitą. Britams išlyginus rezultatą iki 9-9 „7Reasons“ penketukas turėjo pergalvoti žaidimo planą. 19-ąjį žaidimo raundą jiems pavyko nugalėti praradus tik vieną žaidėją – Liną „Fierre“ Žilinskį, kuris buvo šio raundo efektyviausias žaidėjas.

Nuo šios akimirkos lietuviai rodė įspūdingą žaidimą. Atkarpoje pralaimėję tik vieną raundą jie sugebėjo susikurti saugią poziciją rezultatu 15-10. Tačiau kova čia nesibaigė. Vis nepavykstant užtikrinti paskutinio raundo pergalės britai rezultatą sumažino iki 15-14, kas sukūrė viltis britų ekipai išplėšti pratęsimą ir galimai taip užsitikrinti žaidimo pergalę ir poziciją ESEA Advanced.

Marijus „Slokker“ Jazbutis

Paskutiniame žaidimo raunde lietuviams praradus Regimantą „Reggie“ Macilevičių, teko žaisti iš deficito. Gražus komandinis žaidimas iš Marijaus „Slokker“ Jazbučio ir Tautvydo „tabi“ Biliūno leido išlyginti komandos deficitą. Galiausiai užtikrinantis Aleksandro „StreakN“ Kantmino dvigubas nužudymas griuvėsių pozicijoje užtikrino paskutinio raundo pergalę ir išlikimo kova baigėsi rezultatu 16-14.

Efektyviausias kovos žaidėjas buvo „7Reasons“ komandos kapitonas Marijus „Slokker“ Jazbutis (28 nužudymai, 21 mirtis, 1.33 nužudymų/mirčių santykis).

Komandos statistika

Marijus „Slokker“ Jazbutis: 28/21/3
Tautvydas „tabi“ Biliūnas: 22/21/2
Aleksandras „StreakN“ Kantminas:  23/20/4
Linas „Fierre“ Žilinskis: 19/21/4
Regimantas „Reggie“ Macilevičius: 16/21/2