League of Legends

Įtemptos „RedBull SoloQ” gyvos atrankos KTU vyko beveik iki vidurnakčio!

Pirmojoje „RedBull Solo Q“ atrankoje, kuri vyko „KTU Red Bull Gaming Hub“ dalyvavo beveik 60 „League of Legends” žaidimo entuziastų, o įnirtingos kovos vyko iki pusės dvylikos nakties. Žaidėjų tarpe buvo ne tik mėgėjai, tačiau ir profesionalūs „League of Legends” žaidėjai, kadaise žaidę regioninėse lygose. Kelialapius į nacionalinį finalą laimėjo visus nustebinęs „babygirl” ir Domantas „DNA Domas” Musinas, kuris taip pat tapo ir šių atrankų nugalėtoju bei papildomų prizų laimėtoju.

„RedBull SoloQ” akimirka

Šios atrankos buvo ypatingos ne tik tuo, kad vyko gyvai, bet ir dėl to, kad čia žaidėjai galėjo išbandyt „Howling Abyss Showdown“ modifikaciją, kuri nėra įprastai nėra prieinama. Tačiau būtent taip vyks ir „RedBull Solo Q“ finalas – tad žaidėjai gavo puikią progą pasitreniruoti prieš finalines kovas.

Pagrindiniai skirtumai nuo įprasto žaidimo yra tokie, kad reikia surinkti du nužudymus iki septynių minučių žymos, o jei to padaryti nepavyksta, po septintos minutės prasideda „Ring of Fire“ (Ugnies žiedas) kurio metu žaidėjai yra spaudžiami į žemėlapio centrą ir varžovą užtenka nukauti tik vieną kartą. Alternatyvus laimėjimo būdas – priešininko bokštelio nugriovimas.

Tai – ne vienintelė atranka į nacionalinį finalą – antroji, kuri vyko virtualiai, Rugsėjo 24 dieną. Šių atrankų mastas buvo kur kas didesnis, ir iš čia į finalus pateko net 6 žaidėjai. Finalas vyks jau šį šeštadienį, Spalio 1 dieną, gyvai „GG Arena” patalpose, o podiumą pasiekusių žaidėjų laukia šaunūs prizai: pirmos vietos nugalėtojas keliaus į pasaulio finalą Niujorke, kur atstovaus Lietuvą, antrosios vietos laimėtojas gaus kompiuterį, na o trečiąją vietą užėmęs žaidėjas – kompiuterio monitorių.

Laukia įdomios ir intriguojančios kovos, kadangi žaidėjai kovos dėl galimybės atstovauti Lietuvą pasaulio čempionate.