Counter Strike 2

Įveikę FORZE lietuviai pateko į ESL uždarą kvalifikaciją

Pirmosios Counter-strike 2 ESL Challenger Jönköping atrankos sulaukė beveik 300 komandų, kurios kovojo tik dėl keturių uždaros kvalifikacijos vietų.

Gerai žinomos komandos susidūrė su sunkumais jau atrankų pradžioje, galimai dėl naujojo MR12 formato ir patyrę pralaimėjimus turėjo trauktis iš varžybų. Falcons ir Sprout pralaimėjo atitinkamai 11:13 ir 13:16, o TSM, OG, 9INE, Aurimo Bymas Pipiro atstovaujama Into the Breach, GODSENT ir BetBoom taip pat negalėjo užsitikrinti vietos kitame atrankos etape.

Visų nuostabai lietuvių komanda Grindas pateko į atvirosios atrankos šešioliktuką, kuriame susikovė su gerai žinomais žaidėjais iš Švedijos – Kappa Bar. Po įnirtingos kovos švedų penketas turėjo pripažinti lietuvių pranašumą Ascent žemėlapyje rezultatu 16:13.

Jau kitame etape tautiečių laukė sunkus išbandymas – FORZE. Pralaimėję pirmąjį žemėlapį (nuke) rezultatu 8:13, Grindas, vedamas Mato Magilos, kuris surinko stulbinama 1.3 reitingą, užkūrė tikrą pirtį FORZE penketui, laimėdami Anubis ir Mirage žemėlapius rezultatais 13:10 ir 13:9, užsitikrindami kelialapį į uždarą kvalifkaciją.

Uždaroji kvalifikacija prasidės jau spalio 9 dieną, kur 16:30 lietuviai Bo3 formatu, susikaus su Ispanijos milžinais Movistar Riders.

Laimėjimo atveju kitame etape lietuvių lauktų Aurora/Apeks nugalėtojas. Na, o pralaimėjus – Vokiečių BIG/Bulgarų The Chosen Few penketai.