Sportiniai žaidimai

Įvyko pirmasis LKSK virtualaus krepšinio čempionatas Vilniuje

Lietuvos kurčiųjų sporto komitetas (LKSK) suorganizavo pirmąjį virtualaus krepšinio čempionatą, kuris vyko GG1 arenoje Vilniuje. Šis turnyras, kuris subūrė entuziastus kurčiuosius žaidėjus iš visos šalies, buvo pažymėtas intensyvia konkurencija ir aukšto lygio sportiniu meistriškumu.

Po įtemptų kovų ir daugybės emocingų akimirkų, čempionatas baigėsi triumfuojančiomis Mažvydo Indrelės, Nedo Kubiliaus ir Deivido Žymanto pergalėmis. Šie žaidėjai pasirodė esantys stipriausi ir užėmė atitinkamai pirmąją, antrąją ir trečiąją vietas:

  1. Mažvydas Indrelė
  2. Nedas Kubilius
  3. Deividas Žymantas
Turnyro nugalėtojai / Edgaro Abromavičiaus nuotr.

LKSK prezidentas Edvinas Kriūnas išreiškė didelį pasididžiavimą šia nauja iniciatyva ir pasidalino savo vizija dėl elektroninio sporto plėtros tiek Lietuvoje, tiek tarptautiniu mastu. „Mes esame labai laimingi, kad galėjome surengti šį čempionatą ir suteikti mūsų bendruomenei galimybę dalyvauti virtualiame sporte. Tai tik pradžia – tikimės, kad elektroninis sportas taps dar labiau populiarus ir pritrauks dar daugiau dalyvių iš viso pasaulio,“ – sakė Edvinas Kriūnas.

LKSK ir toliau sieks kurti ir skatinti įvairias sporto iniciatyvas, kurios prisidės prie kurčiųjų bendruomenės gerovės ir įtraukumo. Tikimės, kad šios pastangos įkvėps daugiau žmonių įsitraukti į sportinę veiklą ir dalyvauti mūsų renginiuose.