Žaidimai

jL jungiasi prie „Apeks” ekipos

Po beveik 4 mėnesių be organizacijos paramos, Justinas “jL” Lekavičius prisijungė prie norvegų organizacijos „Apeks„.

Tai prieš paskutinis naujos komandos formavimo etapas nuo tada, kai liepos 15 dieną, su tikslu pertvarkyti savo sudėtį, “Apeks” paskelbė apie dviejų žaidėjų išleidimą iš komandos.

Prieš dvi dienas organizacija taip pat paskelbė, kad naujuoju vyriausiuoju treneriu taps buvęs „Virtus.pro” treneris Jakub „kuben” Gurczynski, kuris taip pat treniravo “MAD Lions” ekipą, joje žaidžiant lietuviui.

Pats lietuvis neslepia savo džiaugsmo dėl šios galimybės:

“Buvau stipriai nustebęs, kad gavau nemažą kiekį pasiūlymų, kai tik išėjo žinios, jog “MAD Lions” pereina i “VALORANT”. Pasiūlymai nebuvo Tier 1, bet visgi jaučiausi norimas, kad ir iš Tier 2, jausmas buvo neapsakomas. Atrodo, tai tik antri metai mano profesionalo karjeros, o jau turiu kažkokią vertę profesionalų scenoje.”

“Gauti pasiūlymą iš Apeks organizacijos – buvo labai didelis pasitikėjimo ‘boostas’, nes žaidėjai kurie buvo paminėti sudėtyje turi tikrai nemažą kuprinę patirties, kurią galės kartu su manimi pasidalinti. Mano nuomone, aš „thrivinu” tokiose aplinkybėse, nes prisimenant mano karjeros pradžią, mane supo žaidėjai, kurie turi marias daugiau patirties nei aš. Visą tą informaciją aš ne tik pasiėmiau, bet ir pritaikiau ją savo žaidimui ir jo augimui.”

Tautietis prisijungia prie komandos kaip tik prieš IEM “Road to Rio” RMR kvalifikacinius turnyrus, per kuriuos galima bus patekti į šių metų Counter-Strike: Global Offensive “Major” turnyrą “IEM Rio 2022” vykstantį Brazilijoje. 

Norvegų organizacija “Apeks” veikia nuo 2013-ų metų, tačiau per visą tą laiką turėjo tik norvegiškas sudėtis, kol iki šių metų pradžioje buvo pradėta rinkti europietiška ekipa su tokiais žaidėjais kaip švedas Tim “nawwk” Jonasson bei slovakas Martin “STYKO” Styk.

“Tikslai su šia komanda yra “Major”, LAN turnyrų pergalės. Nors ir neturim daug laiko iki majoro, bet turim labai daug daug noro ir uždegimo! Šiuo metu komandoje yra žmonės iš trijų skirtingų komandų, kurios buvo „apsišlifavusios”, tas žinias mes galime panaudoti savo naudai. Svarbiausia atsirinkti kas veikia mums, o ką reikėtų ištrinti iš atminties.”

Justinas “jL” Lekavičius pastaruoju metu žaidė su “MAD Lions” sudėtimi nuo komandos sudarymo 2021-ųjų metų pradžioje. Per šį laikotarpį komanda sugebėjo patekti į top 4 “BLAST Premier Fall Showdown 2021” turnyre, kuriame įveikė “Evil Geniuses” bei “G2” ekipas, bei laimėti “REPUBLEAGUE Season 3” turnyrą dėl $75 000 prizo, įveikiant “Eternal Fire”, “ECSTATIC” bei “fnatic” sudėtis pakeliui.

“Viską užbaigiant, noriu pasakyti, jog esu be galo patenkintas žmonėmis, kurie mane supa, ypač mano meilė KAMYLA kuri mane stumia būti ne tik geresne versija savęs, bet ir siekti kuo aukštesnių tikslų.”

Apeks” komandą dabar sudaro:

  • Tim „nawwk” Jonasson
  • Joakim „jkaem” Myrbostad
  • Martin „STYKO” Styk
  • Justinas „jL” Lekavičius
  • Jakub “kuben” Gruczynski (treneris)