Žaidimai

LastWind CS:GO Penktetukas palieka organizaciją

Jau kuris laikas esporto topus dominuojanti Lietuvos komanda LastWind socialiniame tinkle Twitter pranešė, jog organizacijos ir žaidėjų keliai suka skirtingais keliais.

Komanda paskutiniu metu demonstravo įtin stabilų žaidimą ir gerus rezultatus tiek SCL Master lygoje, tiek ESEA Main lygoje. Paskutinis gyvas pasirodymas taip pat įvyko InfoShow Lan Party 2022 CS:GO turnyre, kuriame nepaliko šansų nei vienai komandai ir namo parsivežė turnyro trofėjų. Taip pat renginio metu vykusiame Amber Clutch turnyro finale užėmė antrąją vietą, nusileidę komandai GOATED rezultatu 0:2.

Paprašius pakomentuoti esamą situaciją ir organizacijos ateities planus, Eimantas Stulginskas, LastWind Gaming įkūrėjas, neslėpė apmaudo ir padarytų klaidų, neatmetė ir organizacijos sustabdymo galimybės:

Na, tai pati priežastis kodėl išsiskyrė keliai su rosteriu yra tikriausiai standartinė. Tai finansinės problemos. Esporte dažnas dalykas, kad neužtenka finansų ar panašių dalykų. Šiuo atveju kai buvo planuotas LastWind CS:GO sukūrimas, šios problemos neturėjo egzistuoti, bet dėl tam tikrų klaidų iš administracijos pusės, tam tikrų pasitraukimų dėl karantinų ir kitų geopolitinių situacijų netekom labai daug finansavimo. Buvom jau kaip ir atstatę jį, bet vėl kritom. Tą pastebėdavo ir pati komanda, kadangi ne visada galėdavom padengti reikiamus mokesčius, sumokėti už reikiamus dalykus ar išleisti ten kur nori, ko pasėkoje gavosi taip, kad abipusiu sprendimu LastWind ir komandos keliai išsiskyrė. Šitą nujautėm administracijoje ir dėl to spartinome tam tikrus sprendimus ir jų priėmimus, bet gyvenime ne viską paskubinsi. Tolimesni LastWind planai nėra kolkas aiškūs. Ant pjedestalo yra iškelta ir LastWind disband galimybė, tačiau dar vis yra svarstomos galimybės, ateities perspektyvos ir bendrai šiuo laikotarpiu situacija yra vertinama. Bus matyti, kaip bus ateityje, tad dėl to labai daug pakomentuoti negaliu.

-Eimantas Stulginskas

Paprašius komandos trenerio Ričardo Veeker Vismanto pakomentuoti situaciją, gavome tik trumpą atsakymą, jog komanda tes žaidimą kartu po phasmatis pavadinimu ir ieškosis naujų namų.

Šiuo metu phastmatis CS:GO komandą sudaro:
Žaidėjai
AwwEzz Ąžuolas Misevičius
tooi Albinas Šeputis
LeeN Linas Ališauskas
prochas Tomas Prochorenko
tAk Vilius Keserauskas

Treneris
Veeker Ričardas Vismantas