Žaidimai

Legenda sugrįžta – „Reason Gaming“ grįžta į „Counter Strike 2“

Laukiant naujojo „Counter Strike 2“ išleidimo sulaukiame vis daugiau staigmenų. Į naująjį „Counter Strike“ sugrįš legendinis elektroninio sporto klubas „Reason Gaming“. Apie tai Liepos 6 dieną paskelbta oficialioje „Reason Gaming“ paskyroje.

Legendinis ir į „Counter Strike“ istoriją įsirašęs esporto klubas „Reason Gaming“ po daugiau nei 3 metų pertraukos vėl sugrįžta į „Counter Strike“. Šį kartą visiems CS:GO aistruoliams puikiai pažįstamas klubas po savo sparnu priglaudė Šiaurės Amerikos ekipą „No Impact“, kuri paskutinį sezoną žaidė „ESEA Advanced“ divizijoje.

Su šios ekipos įsigijimu, „Reason Gaming“ sugrįžta į Šiaurės Amerikos regioną po 8 metų pertraukos. Nors, kaip teigiama buvo daug įvairių variantų, kokią komandą pasirinkti, buvo priimtas sprendimas sugrįžti į ganėtinai apleistą regioną.

Komandos pristatymas / „Reason Gaming“ vaizdo įrašas

„Reason Gaming“ klubas į profesionalią „Counter Strike“ sceną atėjo 2006, trys metai po klubo įkūrimo, nusipirkę „Counter Strike Source“ ekipą „4Kings“. O pirmąjį profesionalų „CS:GO“ debiutą komanda pasiekė 2013, dalyvaudami „Dreamhack Winter 2013“ turnyre.

Po „Dreamhack Winter“ ekipos laukė „ESL One Katowice 2014“ jau su Danijos ekipa ir jos lyderiu Mathias „MSL“ Lauridsen, tačiau tai ir buvo ekipos viršūnė. Klubas dabar geriausiai atpažįstamas dėl savo didelės vertės lipduko „CS:GO“ žaidime.

Naujoji „Reason Gaming“ ekipa:

Walker “walker” Harris
Brody “BeaKie” Kelly
Brennan “grape” Greer
Keanu “Danejoris” Reyes
Johnny “JDubs” Wu