Counter Strike 2

Legendinis „Heroic“ žaidėjas papildė „Team Liquid“ gretas

Gruodžio 7 dieną, Counter Strike naujienų portalas „HLTV“ pranešė, kad „Team Liquid“ papildė naujas žaidėjas. Tai – 28 metų Casper „cadiaN“ Møller. Pasak naujienų portalo, danas komandoje turėtų užimti „snaiperio“ ir komandos kapitono role.

Team Liquid“ tai jau trečio naujo komandos nario pristatymas šia savaite, po to kai komandą paliko Josh „oSee⁠“ Ohm, prisijungęs į Counter Strike sugrįžtančios „NRG“ komandos gretas. Prie komandos taip pat prisijungė ir 21 metų brazilas Felipe „skullz“ Medeiros iš „paiN Gaming“ ir jo tautietis, visiems Counter Strike gerai pažįstamas 36 metų treneris Wilton „zews“ Prados, 2016 metais du kartus tapęs „Major“ čempionu.

Casper „cadiaN“ Møller / „PGL“ nuotr.

Nepavykęs bandymas su jaunaisiais talentais ir perėjimo gandai

Šviežiai ateinančius 2024 metus Šiaurės Amerikos komanda pradėti norėjo dar nuo tada, kai komandos kapitonu paskyrė latvį „YEKINDAR“. Prie komandos prisijungė 20 metų Robert „Patsi“ Isyanov iš „Team Spirit“ ir 22 metų bulgaras Aleks „Rainwaker“ Petrov iš „500“ komandos iš Bulgarijos. Šis europietiškass eksperimentas nepavyko ir abu žaidėjai komandą paliko šių metų lapkričio 18 ir 22 dienomis.

Pirmieji gandai apie dano prisijungimą prie Šiaurės Amerikos organizacijos prasidėjo dar spalį, kai apie tai paskelbė gerai „Counter Strike“ bendruomenei žinomas Alexey „OverDrive Birukov.

Dano galima išvykimo priežastis ir pasiekimai su komanda

Prieš įvykstant šiam perėjimui, spalio 4 dieną žaidėjas abipusiu susitarimu pasitraukė iš pagrindinės „Heroic“ sudėties, taip „atsisėsdamas“ ant suolo. Buvusio dano organizacijoje pradėjo sklistai gandai, jog buvę „Heroic“ žaidėjai iš Danijos: 20 metis Jakob „jabbi“ Nygaard su 21 metų Martin „stavn“ Lund sutiko pratęsti sutartis su savo dabar jau buvusia Casper komanda, bet su sąlyga, jog ekipos kapitonas Casperas „cadiaN“ Molleris būtų pašalintas iš pagrindinės sudėties.

Nepaisant to, danų duetas tuo pat metu vedė derybas su „Astralis“. Apie tai sužinojusi „Heroic“ organizacija spalio 25 nusprendė laikinai pašalinti žaidėjus iš startinio penketuko. To priežastis – įtariamas pasitikėjimo sulaužymu. Vis dėl to, spalio 30 dieną pranešta pačios organizacijos, kad danas ir vėl prisijungė prie komandos paskutiniam „BLAST Fall Final 2023“ turnyrui, kur grupių etape „Heroic“ susitiko su jau minėtą „Astralis“ komanda.

28 metų žaidėjas prie „Heroic“ prisijungė 2019 metų spalio 11 dieną ir atstovaujant Norvegijos organizacijai per ketverius metus pasiekė 1.09 reitingą „HLTV“. Per šį laikotarpį danas pasiekė pergales „BLAST Fall Final 2022“ ir „BLAST Spring Final 2023“ turnyruose, nugalėjo keletą „online“ turnyrų „COVID“ pandemijos laikotarpių, įskaitant ir „ESL Pro League Season 13“ turnyrą.

Penkto žaidėjo paieškos

Komandos sudėtis šiuo ėjimu nėra baigta, kadangi kaip jau prieš pora dienų paskelbėme straipsnį pavadinimu „FaZe Ekipos Ateitis: Nauji įššūkiai po Twistzz Pasitraukimo“. Jame pranešėme, jog išsiskyrė 24 metų kanadiečio Russel „Twistzz“ Van Dulken ir „FaZe Clan“ komandos keliai. Kanadietis jau nuo spalio 22 dienos yra siejamas su „Team Liquid“ komanda. Dienų bėgyje yra tikimybė, kad sulauksime oficialaus pranešimo apie jo sugrįžimą į šią organizaciją arba prisijungimą.

Russel „Twistzz“ Van Dulken / „PGL“ nuotr.

Jei gandai pasitvirtins, naujoji „Team Liquid“ sudėtis atrodys štai taip:

KeithNAFMarkovic, Kanada;
Mareks „⁠YEKINDAR⁠“ Gaļinskis, Latvija;
Felipe „⁠skullz⁠Medeiros, Brazilija;
CaspercadiaN⁠“ Møller, Danija;
RusselTwistzzVan Dulken, Kanada; (laukiama oficialaus pranešimo)

Treneris: Wilton „⁠zews⁠“ Prados, Brazilija.