Counter Strike 2

Lietuvio kelionė į BLAST.tv Paris Major 2023

Prieš devynis mėnesius netikėtai pasitraukę „Apeks“ į CS:GO sceną sugrįžo su trenksmu. Prie to smarkiai prisidėjo ir Lietuvis Justinas „jL“ Lekevičius. Komanda nusiteikusi pakovoti BLAST.tv Paris Major 2023 Challengers etape, kuris vyks gegužės 8–11 dienomis Paryžiuje, Prancūzijoje. Šiame etape bus atrinktos aštuonios komandos, kurios pateks į Legendų etapą, kuris vyks gegužės 13–21 dienomis ir kurio prizinis fondas sieks, net 1 250 000 USD.

Apeks“ pateko į antraštes 2022 m. rugpjūčio mėn., kai paskelbė apie laikiną „Counter-Strike“ operacijų sustabdymą, nurodydama, kad dėl prastų rezultatų reikia apmąstyti ir įsivertinti galimybes. Jų pasitraukimas daugeliui buvo šokas, tačiau dėl daugybės keitimų ir eksperimentų pridėjus jL, komanda atsitiesė, siekdama mesti iššūkį geriausiems pasaulio žaidėjams Paryžiaus major turnyre.

Justinas „jL“ Lekavičius prie „Apeks“ komandos prisijungė po „MAD Lions“. Prie komandos taip pat prisijungė patyręs žaidėjas Richardas „shox” Papillon, atnešęs vertingų įžvalgų, padedančių valdyti komandą kartu su žaidimo lyderiu „STYKO”. Naujas duetas pasirodė esąs stipruspapildymas komandai, nes nuo pat pradžių lūkesčiai buvo dideli.

Tačiau shox palikus komandą ir atėjus naujam lyderiui Damjan „kyxsan” Stoilkovski, Apeks susidūrė su didžiausiu išbandymu. RMR turnyrę Apeks ekipa sugebėjo pasipriešinti tokioms komandoms kaip „GamerLegion“, „FaZe“, „Bad News Eagles“ ir „Sprout“, galiausiai užsitikrindami vietą Paryžiaus „Major“.

Dabar „Apeks“ ir „jL“ daugiausia dėmesio skiria jų pirmosioms rungtynėms su grėsminga Amerikos komanda „Liquid“ šiandien 15:30. Komanda tebėra optimistiškai nusiteikusi ir planuoja dalyvauti turnyre tokiu pat požiūriu kaip ir per RMR. STYKO užtikrintai teigia, kad yra „pasiruošę bet kokiam iššūkiui“ ir kad komanda susitelks į vieną žaidimą vienu metu.

Įspūdingas jL pasirodymas su „Apeks“ buvo esminis komandos posūkio elementas. Jo įtraukimas į komandos penketą ne tik padidino jų ugnies jėgą, bet ir suvaidino svarbų vaidmenį kopiant į pasaulio reitingą. Po pasitraukimo 2022 m. komanda pirmą kartą nuo 2022 m. vasario peržengė geriausių 30 barjerą, o tai rodo šviesią Osle įsikūrusios organizacijos ateitį.

Kvalifikacija į majorą buvo pagrindinis „Apeks“ tikslas, kurį jie pasiekė nepaisant prieštaringų vertinimų. STYKO išreiškia pasididžiavimą komandos pasiekimais ir pabrėžia, kaip jL indėlis suvaidino esminį vaidmenį jų kelionėje. BLAST.tv Paris Major 2023 yra galimybė Apeks ir jų žvaigždei jL įrodyti savo vertę ir tęsti savo nepaprastą kilimą esporto arenoje.

Artėjant paskutiniam Major CS:GO istorijoje, Apeks ir jų išskirtinis žaidėjas Justinas Lekavičius siekia įsiamžinti CS:GO istorijoje. Neįtikėtinas komandos atgimimas per pastaruosius metus grąžino juos į elitą ir jie neplanuoja sulėtinti tempo. Turėdami išskirtinius talentus, tokius kaip jL, Apeks yra pasiruošę susidoroti su iššūkiais, kurie laukia 2023 m. BLAST.tv Paris Major.

Prasidedant šiam lemiamam kelionės etapui, bus įdomu stebėti, kaip komanda žaidžia esant spaudimui.. Nesvarbu, ar jie galiausiai triumfuos, ar susidurs su nesėkmėmis 2023 m. BLAST.tv Paris Major, akivaizdu, kad Justinas „jL” Lekavicius suvaidino esminį vaidmenį grąžindamas Apeks atgal į dėmesio centrą.