Rocket League

Lietuvos nacionalinė elektroninio sporto rinktinė Europos esporto žaidynėse

Jau rytoj Lietuvos nacionalinė esporto rinktinė pasirodys Tarptautinės elektroninio sporto federacijos ir Europos olimpinio komiteto organizuojamuose Europos esporto žaidynėse Lenkijos esporto sostinėje Katovius. Čia tautiečiai varžysi „Rocket League“ ir „eFootball“ disciplinose.

Lietuvos delegacijos surinkimą ir paruošimą organizavo Lietuvos elektroninio sporto asociacija. Į Europos žaidynes kartu su šalies atstovais vyks ir LESPA valdybos nariai Edvinas Eimontas ir Gytautas Narkus. Būtent šie žmonės atstovaus Lietuvą tarptautinės esporto federacijos organizuojamuose susirinkimuose.

„Esportas yra greitai auganti realybė ir mes džiaugiamės atvesdami Europos žaidynes į elektroninį sportą. Labai laukiame geriausių šalių atletų ir komandų iš Europos pasirodymo Katovicėje šią vasarą!“ – Paul. J. Foster, „GEF“ generalinis direktorius.

Renginio tvarkaraštis / „EGE23“ nuotr.

Nacionalinę komandą atstovauti pakviesti Lietuvoje gerai žinomi „Rocket League“ žaidėjai:

Daumantas „Ryuu“ Krugliakovas (Treneris)
Matas „Matee10“ Zigmantavičius
Nedas „HollaFoil“ Bolevičius
Aras „Z3uN“ Michalauskas

Be „Rocket League“ turnyro, kartu išvyksta iš Lietuvos „eFootball“ atstovas Edgaras „Onyxz_LTU“ Skrielius.

Lietuvos atstovai į turnyrą išvyko jau šiandien, Birželio 28 dieną. Kartu į renginį išvyko ir 15min Esports namų žurnalistas Simonas. Renginys prasidės Birželio 29 dieną ir truks keturias dienas (iki Liepos 2 dienos).

Paklausus apie komandos tikslius, „Rocket League“ ekipos treneris pasidalino, kad siekis yra žaisti kaip buvo suplanuota treniruotėse: nepasimesti, žaisti savo žaidimą ir prisitaikyti prie kitokių sąlygų naujoje aplinkoje.

Komanda tikisi pozicijos geriausiųjų penketuke, tačiau išskiriant tai, kad tarp konkurentų yra ir aukščiausiame pasaulio „Rocket League“ lygyje žaidžiančių šalių atstovų, gali kilti iššūkių.

„Turėjome mėnesį treniruočių, žaidimo peržiūrų. Nauja komanda, iššūkiai dideli, kai reikia per trumpą laiką žaisti kaip komandai, bet manau tai pavyko įgyvendinti. Džiaugiuosi žaidėjų techniniu progresu, žiūrėsime ar viską pavyks įgyvendinti turnyro sąlygomis.“ – Komandos treneris Daumantas Krugliakovas.

Kitų šalių atstovai jau aiškūs. Tarp žinomų vardų: Jungtinės Karalystės „Williams Resolve“ atstovai, bei Vengrijos „Budapesh Five“ žaidėjai.

Laukia intriguojanti kova. Linkime didžiausios sėkmės nacionalinei Lietuvos komandai!