League of Legends

„Lyncas“ prisijungia prie mėlynosios sienos

Pagal žurnalisto „Eros“ reportažą, lietuvis Linas „Lyncas“ Nauncikas naująjį sezoną praleis tituluotoje „Karmine Corp Academy“ komandoje. Tai įvyks, jeigu žaidėjui nebus pasiūlyta vieta LEC (ang. League of Legends EMEA Championship) / LCS (ang. LoL Championship Series) komandoje.

Remiantis tiriamojo žurnalisto ir reporterio „Eros“ pranešimu savo „X“ paskyroje, jaunasis Lietuvos „League of Legends“ profesionalas turėtų prisijungti prie mėlynąja siena pramintos „Karmine Corp Academy“ komandos. Tai bus jau antrieji metai, kuriuos Linas „Lyncas“ Nauncikas praleis LFL (ang. La Ligue Française). Žinoma, Linui šis žodinis sutarimas vis dar leidžia ieškoti galimybių žaisti LEC ir LCS. Iki šioj lietuvį savo komandoje turėti svarstė ir pagrindinė „Karmine Corp“ sudėtis, „XL“ bei „FlyQuest“.

Būsimoji „Karmine Corp Academy“ komanda

Top: Volodymyr „Maynter“ Sorokin
Jungle: Linas „Lyncas“ Nauncikas
Mid: Vladimiros „Vladi“ Kourtidis
AD Carry: Caliste „Caliste“ Henry-Hennebert
Support: ?

Įsitvirtinimas LFL lygoje

Lyncas“ jau 2-us metus praleis Prancūzijos pagrindinėje lygoje, kuri šiuo metu yra stipriausia iš visų Europos regioninių lygų, nes paskutiniame „EMEA Masters“ turnyre laimėjo būtent „LFL“ atstovai „Karmine Corp“. Su sėkmingu pasirodymu „Karmine Corp“ nusipirko vietą pagrindinėje Europos lygoje LEC, kurioje kovos su stipriausiomis komandomis ir dėl kelialapio į pasaulio čempionatus.

Dėl to geriausi žaidėjai nebežais būsimoje lietuvio komandoje, nors dėl pakeistų taisyklių, „Caliste” negalės žaisti pagrindinėje komandoje, kol jam nesueis 18 metų, o jis laikomas geriausiu „LFL“ AD Carry pozicijoje žaidžiančiu žaidėju. Tad nors tai nebus tokio pačio lygio komanda, kaip 2022 sezone, bet dėl aukščiausių pozicijų bus galima pakovoti.

Praeitą sezoną „Lyncas“ praleido kitoje stiprioje Prancūzijos komandoje „Team GO“ (daugiau apie tai skaitykite čia). Pavasario sezone pavyko iškovoti 2 vietą ir pateikti į „EMEA Masters“ turnyrą, kur pralaimėta ketvirtfinalyje. Vasaros sezone užimta 3 vieta, o „EMEA Masters“ čempionate nusileista tik būsimiems turnyro čempionams „Karmine Corp“. Sezoną lietuvis su komanda užbaigė pergale Prancūzijos taurėje.

KC ir Lyncas
„Team GO“ „Lyncas“ / LFL 2023 Spring

Dabar lietuvį pakeis daug žadantis „Boukada“ , o Linas, kaip teigiama, žais populiariausioje LFL komandoje „Karmine Corp“, kuri yra iškovojusi 4 „EMEA Masters“ ir 2 „LFL“ titulus.

Galimos alternatyvos

„Karmine Corp Academy“ buvo ne vienintelė komanda susidomėjusi lietuviu. Pagal „Sheep Esports“ žurnalistą „Eros“, „Lyncas“ buvo vienas iš pretendentų prisijungti prie LCS „FlyQuest“, LEC „Excel Esports“ ar tos pačios „Karmine Corp“ pagrindinės komandos . Patekimas į vieną iš jų butų atvėrę dar didesnes galimybes, tačiau vis dėlto atrodo, kad ateinantį sezoną Linas praleis „Karmine Corp Academy“.

Verta paminėti, kad jeigu „Lyncas“ butų pasiūlytas geras kontraktas iki 2024 sezono, su viena iš „LEC“ ar „LCS“ komandų, jis galėtų joje žaisti. Taip pat praeitą sezoną „Karmine Corp“ žaidęs „Cinkrof“ atsisakė žaisti komandos akademijoje, tai yra „LFL“ lygoje, nes nori gauti vietą pagrindinėje sudėtyje arba kitoje „LEC“ ar „LCS“ komandoje. Tai atvėrė duris lietuviui patekti į „Karmine Corp Academy“.