Žaidimai

Metų žaidimų apdovanojimai jau šiąnakt – ko galime tikėtis ?

Vienas svarbiausių žaidimų industrijos renginių, „The Game Awards“ – jau šiandien. Muzikos, žaidimų anonsų ir svarbiausia – apdovanojimų pripildytas renginys įvyks jau šiąnakt, 3:00 nakties Lietuvos laiku.

Visus metus lauktas, vienas svarbiausių žaidimų industrijos renginių, prasidės jau šiandien. Gyvai iš Los Andželo galėsime stebėti ne tik geriausių metų žaidimų apdovanojimus, bet ir elektroninio sporto nominacijas, žaidimų anonsus bei įspūdingus muzikinius šou.

Kaip ir kur žiūrėti žaidimų apdovanojimus ?

„The Game Awards“ prasidės jau šiąnakt. Apdovanojimų ceremoniją tiesiogiai galėsite stebėti per oficialią „The Game Awards“ svetainę čia. Žaidimų entuziastai tiesioginę transliaciją galės stebėti ir per IGN socialinius tinklus. Renginio partneris IGN organizuoja šou iki renginio pradžios, bei renginio apžvalgą po jo.

„Imagine Games Network“ (IGN) / „Microsoft“ nuotr.

Atidarymo ceremonija numatyta 2:30 val. Lietuvos laiku. Pats šou prasidės 3:00 val. Lietuvos laiku. Planuojama, kad visas renginys truks 3 valandas. Tarp renginio svečių – didžiųjų žaidimų kompanijų kaip Ubisoft, Rockstar Games, Valve atstovai. Žaidimų bendruomenė šį vakarą tikisi dar daugiau įspūdingų žaidimų anonsų. Įdomu koks kitas žaidimas taip sujudins pasaulį po GTA 6 pristatymo.

Ko galime tikėtis iš žaidimų apdovanojimų ?

Tai viena svarbiausių žaidimų industrijos naktų. Per ją sužinosime, kuris šių metų žaidimas buvo išrinktas geriausiu bei pamatysime naujų žaidimų anonsų. Elektroninio sporto fanai galės pasidžiaugti kartu su metų geriausiais žaidėjais ir treneriais, kuriems ir šiemet skirtos specialios nominacijos.

Trumpai apžvelgdami šių metų apdovanojimų sąrašą, galime matyti net du dominuojančius žaidimus. Tai Baldurs Gate 3 ir Alan Wake 2. Abu šie žaidimai yra nominuoti net 8-iuose kategorijose. Marvel kūrinys Spider-Man 2 nominuotas 7-iuose kategorijose, o Super Mario Bros. Wonder ir The Legend of Zelda: Tears of The Kingdom – 5-iuose kategorijose.

Baldurs Gate 3 / „Alza“ nuotr.

Dėl metų geriausio žaidimo titulo konkuruos net 6 žaidimai: Alan Wake 2, Baldurs Gate 3, Spider-Man 2, Resident Evil 4: Remake, Super Mario Bros. Wonder ir The Legend of Zelda: Tears of The Kingdom. Nusimato rimta kova, visi šie žaidimai įverti tarp 88 ir 96 balų pagal Metacritic. Kol kas atrodo, pagrindiniai konkurentai – Baldurs Gate 3 ir The Legend of Zelda: Tears of The Kingdom. Abu šie žaidimai įvertinti aukščiausiai – 96 balais.

Kaip ir praėjusiais metais, renginį ves Kanados žaidimų žurnalistas ir TV vedėjas Geoff Keighley. Kanadietis jau yra pasidalinęs keliais svarbiais renginio momentais: tarp kviestinių svečių – The Muppets veikėjas Gonzo, legendinio God of War žaidimo Kratos aktorius Cristopher Judge bei kiti.

Gonzo ir Christopher Judge / „EsportsTop“ koliažas

Kokie žaidimai bus pristatyti šį vakarą – nėra aišku. Bendruomenė viliasi, gal tarp anonsų bus Half-Life 3 ar Legend of Zelda: Wind Waker žaidimai, bei naujos serijos iš The Last of Us, Ghost of Tsushima, Star Wars ar Indiana Jones kūrėjų.

Su nominacijomis ir išrinktais žaidimais ar asmenybėmis kviečiame susipažinti čia.