Žaidimai

Naujas žaidimas elektroniniame sporte: ar jis bus sėkmingas ?

Viena didžiausių pasaulio elektroninio sporto turnyrų organizatorių „ESL“ paskelbė partnerystė su „RENNSPORT“ lenktyninių žaidimų kompanija. Būtent ši partnerystė atvers duris lenktyninių žaidimų elektroniniam sportui ir leis susikurti profesionaliai jos lygai.

Sausio 12 dieną pagrindinė „ESL“ Twitter tinklo paskyra pasidalino naujai sukurto „ESL R1“ paskyros įrašu. Joje, minutės trukmės vaizdo įraše, matome sportinius automobilius su „ESL R1“ logotipu ir data: 23.01.23. Būtent tai yra data, kada „ESL“ oficialiai paskelbs „ESL R1“ lygą. Kaip manoma, šie automobiliai yra: Audi R8 GT3, Mercedes-AMG, Porsche 911 (992) GT3 R ir BMW M4 GT3. Tai yra keturi iš šešių automobilių kurie buvo paskelbti „RENNSPORT“ simuliacijos platformoje.

RENNSPORT“ yra profesionali lenktynių simuliacijos platforma. Pats lenktynių žaidimas yra sukurtas remiantis profesionalių lenktynininkų žiniomis ir varomas naudojant „Unreal Engine 5“ variklį. Šis žaidimas veikia ant lenktynių simuliatorių, taip sukuriant realių lenktynių jausmą, tačiau kaip šiai akimirkai atrodo yra prieinamas ir asmeninių kompiuterių turėtojams.

Ši partnerystė tarp „ESL“ ir „RENNSPORT“ atveria naujas galimybes. „ESL R1“ žada būti nauja lenktynių simuliacijos lyga, organizuojama elektroninio sporto pagrindu. Kaip manoma, patys turnyrai turėtų vykti LAN formatu, kadangi būtent visas turnyrinis formatas veikia tik su specialiais lenktynių simuliatoriais. Pats žaidimas, kaip teigiama turėtų veikti ir be specialių lenktynių simuliatorių, tad visi norintys jį galės žaisti iš savo namų aplinkos. Oficialiai turnyrų struktūros ar veikimo principas dar nėra paskelbtas, tad lieka laukti Sausio 23 dienos kada viskas bus paskelbta oficialiai.

Jau dabar galite registruotis į „RENNSPORT“ ir turėti galimybę gauti „beta key“ (išankstinės prieigos raktas). Nepraleisk progos tapti naujai augančios „sim-racing“ (lenktynių simuliatorių) elektroninio sporto sferos dalimi.