League of Legends

Naujoji „Iron Wolves“ sudėtis – su dviem žaidėjais iš Kinijos

Artėjant naujam „Ultraliga“ sezonui, League of Legends komanda iš Lietuvos „Iron Wolves“ pristatė naują sudėtį pavasariui. Joje nebeišvysime nei vieno lietuvio, tačiau pamatysime kažką naujo – organizacijai atstovaus du žaidėjai iš Kinijos.

Sprendimas komandą formuoti be Lietuvos atstovų ir pasikviečiant 2 Kinijos žaidėjus – nustebino ne vieną. Sudėtyje pamatysime grįžtančių žaidėjų iš paskutinio „Ultraliga“ sezono vilkint „Iron Wolves“ marškinėlius, žaidėjus, kuriuos lygoje žino ne vienas, na ir aišku – naujuosius žaidėjus iš Kinijos, kurių pasirodymo su nekantrumu laukia ne vienas.

„Top“ – grįžta stabilusis „HesSZero“

Daugelis nudžiugo pamatę, jog 19-metis Pavelas „HeSSZero“ Karwotas sugrįžta į vilkus. Žaidėjas iš Lenkijos atstovavo komandą jubiliejiniame 10-ame „Ultraligos“ sezone. „Top“ linijoje žaidėjas tikrai atrodė užtikrintai ir užsitikrino save, kaip vieną iš komandos lyderių, todėl tikėkimės, kad šį sezoną „HeSSZero“ ir toliau demonstruos puikų žaidimą „viršuje“.

„AD Carry“ – estas „Ruf“

Apatinėje žemėlapio dalyje „Iron Wolves“ ir vėl išbandys užsieniečių duetą. Šįkart – tai du žaidėjai iš Estijos. „AD Carry“ pozicijoje išvysime 21 metų Rolfą „Ruf“ Heiną. Žaidėjas jau yra rungtyniavęs „Ultraligoje“ vilkint „Forsaken“ marškinėlius. Lygos 9-ojo sezono atkrintamosiose varžybose užimta 5 vieta, po to, kai pirmame atkrintamųjų etape nusileista „Aliorbank Team“ komandai rezultatu 0-3.

Po šio pralaimėjimo žaidėjas atstovavo „GLORE“ komandai iš Čekijos. Antrojo „Hitpoint 2nd Div Challengers 2023“ reguliariajame sezone pasiekta 1 vieta, bet atkrintamosiose užimta antra vieta, kadangi finale teko pripažinti „Team Unity“ pranašumą, serijoje iki trijų pergalių nusileidžiant rezultatu 1-3.

Žaidėjas taip pat padėjo estų komandai „Eesti Rästikud“ patekti į antrosios „Ultraligos“ divizijos turnyrą – „Ultraliga 2nd Division“. Per „Baltic Playground 2023 Promotional Regular“ turnyrą patekta į „Ultraliga 2nd Division 2024 Season 8 Promotion“. Paskutinis turnyras, kuriame dalyvavo „Ruf“ buvo „Comic Con Baltics 2023“ turnyras Vilniuje, kur deja „Top“ pozicijoje žaidęs estas finale pralaimėjo sausu 0-3 rezultatu „Lietuvos Randomai“ komandai sudarytai iš tokių Lietuvos žaidėjų kaip „Lyncas“, „Eckas“ „Rimtuolis“, „Yashiro“ ir „Toffe“.

Rolf „Ruf“ Hein / „Comic Con Baltics 2023“ „Facebook“ paskyros nuotrauka

„Support“ – estiškas „Endz“ palaikymas

Ruf“ partneriu bus pagalbinėje pozicijoje profesionaliai debiutuosiantis 25 metų Lauris „Endz“ Tarkus, paskutinį kartą atstovavęs „exeed“ komandą. Komanda praėjusiame sezone užėmė 7 vietą ir į atkrintamąsias varžybas nepateko. Įdomu tai, jog žaidėjas visą savo karjerą žaidė „AD Carry“ pozicijoje, bet šįkart pamatysime jį žaidžiant „Support“ rolėje. Tai bus ne pirmas žaidėjas, kuris „Iron Wolves“ gretose rungtyniavo pakeitęs savo poziciją.

10-jame „Ultraligos“ sezone komandai atstovavo 26 metų estas Joosepas „M0NK“ Kivilaanas, beveik visą savo karjerą pražaidęs „AD Carry“ pozicijoje. Įdomu ar šį kartą Lietuvos komandos eksperimentas pasiteisins. Verta paminėti, jog žaidėjas dalyvavo „Comic Con Baltics 2023“ turnyre, kur greta „Ruf“ taip pat užėmė 2 vietą žaisdamas „AD Carry“ rolėje. Žaidėjas bandė patekti į „Ultraligos“ super taurės turnyrą per „Ultraliga Super Puchar 2023 Open Qualifier 2“, bet čia aštuntfinalyje komandos žygis baigėsi. Tikimės, kad „Endz“ pavyks greitai prisitaikyti prie „Support“ pozicijos ir išvysime daug puikų epizodų vilkint „Iron Wolves“ marškinėlius.

Komandos treneris – broliukas iš Latvijos „bAZZILISKS“

Dar vienas žaidėjas, senesniems Lietuvos League of Legends esporto fanams, turėtų būt žinomas dėl pasirodymu „Baltic Masters“ turnyruose. Edgars „bAZZILISKS“ Salmiņš ilgą laiką yra buvęs „Support“ pozicijos žaidėjas iš Latvijos. „bAZZILISKS“ pasirodė paskutiniame „Baltic Masters 2021 Summer Playoffs“ turnyre, kur finale su „GOEXANIMO“ komanda po 5 žaidimų, serijoje 2-3 pripažinti „Iron Wolves“ komandos pranašumą. Po šio turnyro žaidėjas dar bandė patekti į „Ultraliga“ per „Ultraliga Season 7 Expansion“, po to, kai „Riot Games“ nusprendė prijungti Baltijos regioną prie Lenkijos.

Žaidėjas 2023 metais bandė patekti į „Baltic Playground 2023 Spring“ ir „Baltic Playground 2023 Summer“ turnyrus per „Baltic Playground 2023 Spring Qualifier 2“ ir „Baltic Playground 2023 Summer Qualifier 1“, bet deja – nepavyko. Latvis šiais metais taip dalyvavo „Comic Con Baltics 2023“ turnyre ir kartu su „Ruf“ ir „Endz“ užėmė garbingą 2-ą vietą. Tai bus latviui nauja patirtis, kadangi jis prieš tai netreniravo jokios komandos. Bus įdomu pamatyti, kaip E. Salminš priims šį iššūkį.

„Mid “ ir „Jungle“ rolėse: „Odin“ ir „kylin“ – paslaptingieji žaidėjai iš Kinijos

Jeigu kas nors, prieš pusę metų, būtų pasakęs, kad „Iron Wolves“ išvysime 2 kinų žaidėjus – atrodytų, kad žmogus labai juokauja. Panašu, kad tai tapo realybe. Pagal pirmine informacija „Fandom“ ir „Liquipedia“ puslapiuose „kylin“ išvysime „jungle“ rolėje, o štai „Odin“ išvysime „Mid“ linijoje. Deja, daugiau informacijos apie šios žaidėjus šiuo momentu neturime. Tačiau tokia nežinomybė, dar labiau verčia įsijungti pamatyti pirmąsias „Iron Wolves“ varžybas.

„Ultraliga“ startas – jau sausio 16-ą

Naujojo, 11-ojo sezono pradžia – jau šį antradienį. Pirmasis „Iron Wolves“ varžovas – 10 sezono čempionai „Orbit Anonymo Esports“, kurie išsaugojo savo komandoje 4 iš 5 žaidėjų.

Kova dėl pirmosios pergalės bus labai įtempta. Žaidimo pradžia numatoma 21:00 val. Lietuvos laiku. Žaidimo naujienas sekite „EsportsTop“ portale.

Šiais metais lygoje varžysis tik 8 komandos. Tokį sprendimą, pasitarę su „Riot Games“, priėmė pati lyga ir nuo 2024 metų šį lyga nebeakredituojama, kaip kitos pagrindinės Europos regioninės lygos Prancūzijoje, Ispanijoje, Vokietijoje ir Turkijoje. „Ultraliga“ pagrindinę transliacija lenkų kalba galite pamatyti čia arba jeigu norite stebėti transliacija anglų kalba, nuoroda paliekame štai čia.