Counter Strike 2

Nugalėti tikimybes: Pasaulio čempionate bendruomenė mažiausius šansus davė NaVi

Savaitgalį viso pasaulio elektroninio sporto fanai įsitempę stebėjo pirmo „Counter-Strike 2“ (CS2) pasaulio čempionato „PGL Major: Copenhagen“ finalą. Didžiausią metų „Valve“ organizuojamą renginį laimėjo mažiausio bendruomenės pasitikėjimo sulaukusi Ukrainos „Natus Vincere“ (NaVi) su lietuviu Justinu „jL“ Lekavičiumi priešakyje.

Viso pasaulio CS2 fanai dalyvavo šio žaidimo spėlionėje, kur konkuruodami dėl geresnio Kopenhagos medalio turėjo rinktis, kaip susiklostys atkrintamųjų žaidimai ir kas bus karūnuotas čempionu. Tie, kurie žaidime spėlionės nepirko joje dalyvavo internete pick.majors.im portale. Tūkstančiai žaidimo fanų dalinosi savo spėjimais šioje platformoje, bet tik kiek daugiau nei 1 proc. (1,35 proc.) jų pasirinko NaVi kaip pasaulio čempionus.

Net 40 proc. žmonių tikėjo NaVi patekimu į pusfinalius, tačiau tik 7 proc. juos matė finale. Žmonės finale labiausiai tikėjosi pamatyti „Team Spirit“ (87,84 proc.) ir „MOUZ“ (71,43 proc.). Mažiausius šansus patekti į finalą turėjo „Cloud9“ (2,65 proc.) ir praėjusio pasaulio čempionato Paryžiuje nugalėtojai „Team Vitality“ (3,69 proc.).

„Team Spirit“ ir jos lyderis „Donk“ / PGL nuotr.

Tiesa, nei „Team Spirit“, nei „MOUZ“ neįveikė ketvirtfinalių barjero, o finale atsidūrusi „FaZe Clan“ ekipa pagal žaidėjus turėjo tik 5,83 proc. šansą ten būti. Viso žmonės FaZe, kaip pasaulio čempionus matė 4,43 proc. žaidėjų.

Nors ši statistika nėra paimta iš oficialiaus CS2 spėlionės žaidimo, ji leidžia suprasti, kaip žaidėjai vertino Danijos širdyje vykusio pasaulio čempionato komandas ir kokius siurprizus įteikė pirmasis CS2 čempionatas. „IEM Katowice“ čempionai su nuostabiuoju „donk“ turėjo milžinišką užnugarį, tuo tarpu vos į atkrintamąsias patekę FaZe ir NaVi buvo laikomi tarsi atkrintamųjų autsaideriai.

Parašykite komentarą