Žaidimai

Organizacijos „7reasons” laukia rimti pokyčiai

Lietuvos organizacija „7Reasons” paskelbė rimtą pranešimą. Komanda, žinoma dėl savo netradicinio organizacinio modelio galiausiai atsisakė dviejų iš trijų esamų Counter Strike: Global Offensive komandų.

Dar vakar, Spalio 4 dieną, Simono „Son_O_Rous” Nikarto vadovaujama organizacija „7Reasons” paskelbė sustabdžiusi veiklą su dvejomis savo komandomis: „7Reasons AP” ir „7Reasons INT„. Šis sprendimas buvo visiškai netikėtas, kadangi Lietuvos ir net užsienio bendruomenė priprato prie netradicinio „7Reasons” organizacijos modelio. Siekdami sužinoti daugiau, pakalbinome organizacijos vadovą Simoną.

Tweet

Pokalbis su „7Reasons” organizacijos vadovu

Paklaustas apie kitų komandų atsiradimą, Simonas teigė, kad nuo organizacijos pradžios planuose niekada nebuvo trys Counter Strike: Global Offensive komandos. Tuometinė „AFTER PARTY” sudėtis kreipėsi į jį dėl galimybių prisijungti prie organizacijos, ir Simonas su malonumu sutiko, apsvarstydamas galimybes sužinoti daugiau apie Lietuvos Counter Strike: Global Offensive sceną ir kartu plėsti organizaciją be didelių išlaidų. Ir kaip teigia organizacijos vadovas, šis sprendimas atsipirko: pats Simonas daugiau sužinojo apie Lietuvos žaidėjus, na ir Lietuvos Counter Strike bendruomenė sužinojo apie jo projektą.

Užklaustas dėl užsienio ekipos, Simonas atkirto:

„Pagrindinė organizacijos mintis visada buvo Lietuviškas CS:GO, todėl jau seniai galvojau apie tai, jog derėtų atsisakyti užsieniečių komandos. Tai buvo labai sunku, nes be galo vertinu šiuos žaidėjus ir jų darbą bei atsidavimą šiam žaidimui. Tačiau per tuos keletą mėnesių gavome ne vieną pasiūlymą iš užsienio „ESEA Advanced” komandų ir būtent tai atvėrė man akis. Supratau, kad komandos net žaisdamos aukštame lygyje taip pat turi keblumų ieškant organizacijų.”

Kaip teigiama pranešime, atsisakius dviejų komandų, organizacijoje liko tik lietuviška sudėtis. Būtent ji žais ateinančiame „ESEA” 43 sezone, „Main” divizijoje.

„Lietuvoj turime daug talento, mano manymu reikia jį puoselėti. Visi puikiai žinome kaip sudėtinga yra išlaikyti komandas drauge, tačiau turime pavyzdžių, jog tai tikrai įmanoma. Turbūt savaime aišku, jog pasiekimai su Lietuviška komanda atneša dvigubai daugiau džiaugsmo. Būtent todėl ir teko priimti šiuos itin sudėtingus sprendimus. Dabartinė ir vienintelė komandos sudėtis sudaryta atsižvelgiant į žaidėjų gabumus, siekius ir svarbiausia – laiką, kurį žaidėjai gali ir nori skirti tobulėjimui. Iki šiol, abejoms Lietuviškoms komandoms to labai trūko – neturėdavome pakankamai laiko treniruotis. Galiausiai supratau, kad ir mano indėlis bendraujant su komandomis turi daug įtakos jų žaidimui, todėl turėdamas tik vieną komandą galėsiu visą savo laiką investuoti jų gerovei ir esu įsitikinęs, kad tai padės sustiprinti jų motyvaciją. Tai ir lėmė abiejų Lietuviškų komandų susijungimą.”

7Reasons” organizacijos vadovas

Šis sprendimas „7Reasons” organizacijai atveria daug ateities kelių. Atlaisvinusi vietą savo biudžete ji galės daugiau išteklių skirti pagrindinės sudėties plėtrai. Atlaisvėjus laikui atsiras galimybė kurti dažnesnį turinį ir nereikės lakstyti tarp Lietuvos ir užsienio elektroninio sporto scenų. Žinoma, įdomu, į kokius kitus žaidimus nukeliaus organizacija ir kokiose kitose žaidimų disciplinose galėsime palaikyti šią jau po truputį Lietuvos elektroninio sporto istoriją keičiančią komandą.

„Kalbant apie organizacijos planus – turint tik vieną komandą turėsime daugiau laiko ir garantuoju, kad tai atneš daugiau turinio žiūrovams (YouTube, TikTok įrašai ir t.t.). Taip pat, labai norime įtraukti ir kitas disciplinas į savo veiklą. Tačiau tai reikalauja daug laiko, todėl viską nuodugniai apgalvojame ir labai neskubame. Labai džiaugiuosi pagaliau turėdamas pagalbos su šiuo projektu iš daugiau patirties turinčių asmenų (linkėjimai Poseidonui). Poseidonas jau darbuojasi su žaidėjų ir įvairių galimybių paieškomis. Tačiau apie tai – ateityje.” – Teigia Simonas „Son_O_Rous” Nikartas.

Vadovas taip pat dar kartą dėkoja visiems komandos žaidėjams, su kuriais keliai išsiskiria.

„Nenustokite žaisti ir tobulėti. Ačiū jums!” – „7Reasons” vadovas

Belieka laukti to, ką parodys ši organizacija. Artėjantis ESEA sezonas gali dar vieną kartą nustebinti. Na ir žinoma, dažnesnis organizacijos turinys, bei galima plėtra į kitas disciplinas gali pritraukti dar daugiau fanų burtis ir palaikyti šią organizaciją.