Counter Strike 2

Pasaulio „Counter Strike“ čempionato pradžia – kaip seksis lietuviams?

Šiandieną (trečiadienį) prasideda didžiojo Kopenhagos „Counter Strike 2“ pasaulio čempionato regioninės atrankos. Gyvai iš Bukarešto Rumunijoje žaidžiantys geriausi pasaulio žaidėjai jau šią savaitę sužinos ar teks vykti į Danijos sostinę pasirodyti prieš visą pasaulį. Atrankoje dalyvauja ir du Lietuvos žaidėjai.

Dvi tarptautines ekipas – „Into The Breach“ ir „Natus Vincere“, atstovaujantys Lietuvos žaidėjai, Aurimas „Bymas“ Pipiras ir Justinas „jL“ Lekavičius, jau šiandien (trečiadienį) 14:00 debiutuos šių metų pasaulio čempionato regioninėse atrankose.

Į atrankos A grupę patekę žaidėjai dėl 8-ių vietų pasaulio čempionate Danijos širdyje varžysis su „IEM Katowice 2024“ vice-čempionais „FaZe“, europietišku „G2“, „Ninjas In Pyjamas“, „Falcons“, „Virtus.Pro“, „Fnatic“ ir naujokais „KOI“, „3DMax“, „BetBoom“, „AMKAL“, „9Pandas“ ir „SAW“. Tiesa, visų šių komandų žaidėjai viename ar kitame karjeros etape jau yra žaidę didžiojoje profesionalų scenoje.

Antras kartas nemeluoja

NaVi atstovaujantis Justinas į čempionatą atvyksta po skaudaus pralaimėjimo „IEM Katowice 2024“, kuriame liko per vieną žingsnį nuo legendinės „Spodek“ arenos scenos. Tai jau antrasis J.Lekavičiaus pasispardymas pasaulio čempionate. Praėjusiais metais Paryžiuje vykusiame čempionate „jL“ su savo atstovaujama komanda „Apeks“ sukūrė stebuklą ir prasiveržė į geriausiųjų ketvertuką.

Šiandien (trečiadienį), 14:00 NaVi ekipa priims ispaniškąjį „KOI“ iššūkį. „KOI“, seniau žinoma kaip „Movistar Riders“ į turnyrą pateko per pirmąsias atrankas, o paskutiniame turnyre liko tik per žingsnį nuo patekimo į „BLAST Premier Spring“ turnyrą.

Naujoko debiutas

Aurimui „Bymas“ Pipirui tai antrasis pasispardymas pasaulio čempionate. Lietuvis pirmą kartą didžiausio metų turnyro regioninėse atrankose debiutavo dar 2022 metais kartu su „MOUZ“ ekipa. Tiesa, tą kartą lietuvis liko tik per žingsnį nuo didžiosios scenos.

Šį kartą Aurimas į čempionatą atvyksta su „Into The Breach“ ekipa. Sunkiai besikapanojantis penketukas užėmė garbingą 4-tą vietą „European Pro League“ turnyre, o į pasaulio čempionatą pateko su kvietimu, nes ankstesnioji ITB sudėtis padarė stebuklą ir pateko tarp 8-ių geriausių „BLAST Paris Major“ komandų.

Šiandien (trečiadienį), 14:00 ITB susitiks su europietiškuoju „G2“. Paskutinis laikotarpis „G2“ ekipai tikrai nespindi – nors ekipa ir atsiduria tarp 8 geriausių visų turnyrų komandų, tačiau aukščiau prasiveržti nepavyksta.

Visas kovas tiesiogiai galite stebėti per PGL socialinius tinklus: pagrindinis transliacijos kanalas. Antrasis transliacijos kanalas. Karščiausias turnyro naujienas sekite esportstop.lt portale.