League of Legends

Po dviejų metų pertraukos į mūsų ekranus sugrįžta „Streamerių kovos: FILLQ“

Lapkričio 25 dieną Lietuvos elektroninio sporto komanda „Iron Wolves“ pranešė, kad po dviejų metų pertraukos sugrįžta „FILLQ Streamerių kovos“. Renginys vyks gruodžio 2-17 dienomis ir jame, dėl 1500€ prizinio fondo, varžysis net 12 Lietuvos „streamerių“ (liet. gyvo vaizdo transliuotojų).

Milžiniško populiarumo Lietuvoje sulaukęs elektroninio sporto renginys grįžta savo antrajam sezonui. Dviejų metų pertrauką praturėjęs turnyras žada dar didesnį kiekį emocijų ir įspūdingų kovų. Dalyviai ir kovos prasidės jau Gruodžio 2 d., o geriausius praėjusio turnyro momentus galite pamatyti čia.

Dvi esminės renginio taisyklės yra šios: turnyro dalyviai galės žaist tik žaidimus, kurie yra verti reitingo taškų (angl. ranked). Žaidėjas gali žaist tik vienas (angl. solo).

Tačiau jau pavadinime nurodama, kad dalyviai tikrai nebus savo komforto zonoje. Normaliuose „ranked“ žaidimuose, žaidėjas pasirinktis savo pageidaujamą poziciją iš penkių esančių. Tai galėti būtų „Top“ (liet. viršutinė linijos žaidėjas), „Jungle “ rolė (liet. miškininkas), „Mid“ (liet. vidurinės linijos žaidėjas), ar net viena iš dviejų siūlomų pozicijų žemėlapio apačioje – „AD Carry“ ir „Support“ (liet. apatinė linija) rolės.

Šiuo atveju žaidėjui pasirinkus „Fill“ jam automatiškai parinkta rolė, kuri užbaigs surinktos komandos kompoziciją (liet. užpildyti). Tai ir yra viso renginio esmė: aukšto kalibro transliuotojus ir žaidėjus išvesti iš komforto zonos, juos įstatant į pozicijas, kuriose dažnai žaisti netenka. Žinoma, kad būtų įdomiau, kiekvienas žaistas žaidimas turi būti transliuojamas, kitu atveju į bendrą vertinimą jis nepateks.

Naujiena – sužaistų žaidimų limitas

Ką pastebėjome praeituose „FILLQ“ turnyruose, tai sužaistų žaidimų limitas. Nuo turnyro pradžios, gruodžio 2 diena, iki gruodžio 4 dienos, dalyviai galės sužaisti tiek žaidimų per dieną kiek norės. Tada iki gruodžio 15 dienos žaidėjai turės sužaisti 100 žaidimų ir nuo gruodžio 15 iki turnyro pabaigos gruodžio 17 dieną, žaidimų kiekis bus ir vėl neribotas.

„FillQ“ taisyklės / „Iron Wolves“ „Facebook“ paskyros nuotrauka

Tokiu būdu, žaidėjai bus apriboti savo galimu žaidimų kiekiu, taip išlaikant konkurencingumą tarp žaidėjų, negalinčių skirti visos dienos būtent transliacijoms ir renginiui. Tačiau galime nebijoti – tiek laiko, tiek žaidimų kiekio tikrai užteks pasikrauti nuostabių emocijų.

Turnyro dalyviai – jau greitai

Kolkas nėra aišku, kas tie 12 išrinktųjų, kurie kausis dėl 1500 eurų prizinio fondo. Patariame sekti „Iron Wolves“ komanda „Facebook“, „Instagram“ ir „X“ platformose, siekiant gauti tiesioginę informaciją apie renginį. Sekite „EsportsTop“ portalą ir socialinius tinklus dėl nuostabiausių renginio momentų.

„Iron Wolves“ socialiniai tinklai: