Counter Strike 2

Prisvilęs „S1mple“ sugrįžimas – „Falcons“ nusileido autsaideriams

Legendinis „Counter Strike“ žaidėjas Oleksandras „S1mple“ Kostylijevas kovo 6 dieną sugrįžo į profesionalią sceną ir už Saudo Arabijos „Falcons“ debiutavo „BLAST Premier: Spring Showdown 2024“ turnyre. Nors ir į susitikimą su turnyro autsaideriu „Metizport“ ukrainiečio komanda atvyko laikomi favoritais, sunkus žaidimas greitai prisvilino legendinį sugrįžimą.

Ukrainietis turėjo pusės metų pertrauką nuo CS2 išleidimo, o „IEM Katowice 2024“ metu pranešė, kad sugrįžta į profesionalią sceną. Ilgai netrukus buvo paskelbta, kad vienam mėnesiui O.Kostylijevas bus skolinamas „Falcons“ ekipai, su kuria debiutuos BLAST Premier: Spring Showdown 2024“ turnyre. Kol kas sugrįžimas tikrai nedžiugina – „Falcons“ kovoje prieš autsaiderius pralaimėjo 1-2 ir pasitraukė iš turnyro.

Falcons“ į pirmą žemėlapį atėjo pilni entuziazmo, o po sunkios kovos 13-9 uždarė žemėlapį pergalingai. Tiesa, antrame žemėlapyje atsigavę „Metizport“ visiškai pakeitė žaidimo tėkmę ir iškovojo pergalę 13-4. Trečiame žemėlapyje vėl nepasirodę „Falcons“ nusileido 11-13 ir pralaimėję susitikimą jau pirmame mače iškrito iš turnyro.

Oleksandras „S1mple“ Kostylijevas / „HLTV.org“ nuotr.

26-erių ukrainietis tikrai nenustebino. Baigęs žaidimą su 38-49 (nužudymai-mirtys) rezultatu „S1mple“ buvo antras blogiausias Saudo Arabijos ekipos žaidėjas.

Kokia ateitis laukia legendinio žaidėjo – paaiškės jau netrukus. Šio paskolinimo sutartis baigsis jau netrukus, žinant, kad „Falcons“ nepateko į nei vieną kitą turnyrą iki „ESL Pro League“ 19-to sezono. Tuo tarpu originali ukrainiečio ekipa „Natus Vincere“ (NaVi) vietą turnyre užsitikrino dar gerokai ankščiau. Ar NaVi pasinaudos „S1mple“ paslaugomis – mažai tikėtina. Vienintelė išlyga, dėl kurio 26-erių ukrainietis galėtų pasirodyti profesionalioje lygoje yra tai, kad kiti ekipos žaidėjai susitraumuotų arba negalėtų išvykti į Daniją.

Galutinės informacijos galime tikėtis po pasaulio čempionato. Yra įprasta, kad komandos keistų sudėtis praėjus didžiausiam metų renginiui, ypač po didelių nesėkmių. „Astralis“ jau pradėjo komplektavimo darbus po nesėkmingos atrankos į pasaulio čempionatą.