Counter Strike 2

Profesionalus debiutas: „Arsenal“ futbolininkas debiutavo „Counter Strike 2“ turnyre

Pasaulinė „Counter Strike 2” bendruomenė tapo neįtikėtino įvykio liudininkais – Londono „Arsenal“ gynėjas Oleksandras Zinčenka su Ukrainos ekipa „Passion UA“ debiutavo CS2 turnyre.

Prieš kelias dienas Anglijos „Premier“ lygoje „Arsenal“ marškinėlius mūvėjas gynėjas kovojo prieš lygos favoritą „Liverpool“, o ketvirtadienį sėdo prie kompiuterio ir kartu su „Passion UA“ organizacija dalyvavo „YaLLa Compass Spring“ turnyre.

Įstabiausia – Ukrainos futbolo pažiba turnyre nebuvo tik organizacijos vadovas – 27-erių ukrainietis antrame žemėlapyje prieš Singapūro „BLEED“ pakeitė 16-metį Eduardą „zeRRoFIX“ Petrovskyi ir pats šoko į žaidimą.

O.Zinčenka savo valdomos komandos penketukui padėjo sugrįžti į žaidimą iš 0-9 deficito ir išsilaikyti kovoje, pratęsiant žaidimo seriją.

Futbolininkas turnyre pasirodė neblogai – iš viso nušovė 22 varžovus ir mirė 26 kartus. Viso pagal HLTV.org „Arsenal“ gynėjas „Ancient“ žemėlapyje surinko 0.95 reitingą.

Pirmasis profesionalus debiutas neapkarto. O.Zinčenka pasirodė geriau, nei ilgamečiai „Counter Strike 2“ profesionalai Tsvetelinas „CeRq“ Dimitrovas ir Laurentiu „lauNX“ Tarlea, kurie šiame žemėlapyje turėjo 0.94 reitingą.