Žaidimai

SD-Invicta keičia tabi į maty

Viena iš geriausių Lietuvos komandų, taip pat žaidžianti ESEA Advanced lygoje, SD-Invicta rugsėjo 1-ą dieną pranešė apie pokyčius savo komandos sudėtyje.

Žaidėjo Tautvydo “tabi” Biliūno kelionė komandoje baigėsi, tačiau jo vietą užima Armandas “maty” Kneita, kuris neseniai žaidė su vokiečių komanda “cowana Gaming”.

Pirmi komandos sutrikimai išryškėjo su prasta ESEA Advanced sezono pradžia. Iš savo pirmų penkių rungtynių, SD-Invicta laimėjo vos vieną susitikimą prieš “Cryptova” ekipą. Tautvydas “tabi” Biliūnas taip pat negalėjo dalyvauti Counter-Strike: Global Offensive “IEM Rio Major 2022” atviruose kvalifikaciniuose turnyruose, kadangi minimalus dalyvių amžius turi būti bent 16 metų.

Penkiolikmetis palieka komandą po beveik 4 mėnesių žaidžiant su šia ekipa. Pagrindinių priežasčių dėl pokyčių žaidėjas neįvardina, tačiau užtikrina kad tai buvo abipusis susitarimas tarp jo ir organizacijos. Prisijungdamas prie Albino “tooi” Šepučio komandos jiems dar žaidžiant su “Phasmatis” pavadinimu padėjo “SD-Invicta” tapti pirmai lietuvių komandai pasiekusiai ESEA Advanced divizioną.

„[Ateityje] nepasirinkau dar ką darysiu, bet manau toliau žaisiu su komandomis, galbūt net ir pabandysiu žaisti tarptautinėse komandose, bet šiuo metu žaidžiu su “mix” komanda ir turbūt tęsiu žaisti Faceit, planų kaip ir nėra”

tabi apie išėjimą iš „SD-Invicta

Tačiau Armandas “maty” Kneita nėra visiškai svetimas “SD-Invicta” ekipai, kadangi su komanda jau žaidė “IEM Rio Major 2022, kvalifikacinius turnyrus. Su šiais pokyčiais taip pat į komandą įnešama ir tarptautinių turnyrų patirties iš Armando “maty” Kneitos pusės. Dar neseniai žaidęs su “cowana Gaming” ekipa, jis ne tik turi patirties žaidžiant “ESEA Advanced” lygoje, bet su komanda dalyvavęs ir “ESL Pro League Season 16 Conference” turnyre.

SD-Invicta dabartinė sudėtis:

  • Albinas „tooi” Šeputis
  • Linas „LeeN” Ališauskas
  • Ąžuolas „AwwEzz” Misevičius
  • Vilius „tAk” Keserauskas
  • Armandas „maty” Kneita
  • Ričardas „Veeker” Vismantas (treneris)