Žaidimai

SVARBEUSE DARITI CS:GO TURNYRAS PO ATVIRU DANGUMI

Šeštadienį prie Baltojo Tilto “OlyBet Fanų zonoje” nepabūgę kiek žvarbaus oro, susirinkusieji galėjo stebėti neeilinį renginį po atviru dangumi – Counter-Strike: Global Offensive turnyro finalą, kurį organizavo Simas “SvarbeuseDariti” Anužis kartu su OlyBet.

Dėl patekimo į vieną didžiausių šių metų Baltijos turnyrų varžėsi kiek daugiau nei 30 komandų iš Lietuvos, Latvijos bei Estijos. Po nuožmių kvalifikacinių etapų paaiškėjo 4 finalistės, tarp kurių trys komandos iš Lietuvos ir viena Estijos komanda. Pastaroji dėl susiklosčiūsių aplinkybių į turnyrą neatvyko.

Pusfinaliai

Pirmoje kovoje komanda Panama (smokshort), kuri pakeitė estų komanda, susitiko su Grindas penketuku. Po atkaklios kovos ir tik po trečiojo žemėlapio Grindas turėjo pripažinti Panama pranašumą rezultatu 2:1.

Kitoje pusfinalių dvikovoje SD-Invicta padedama Armando “maty” Kneitos, nepaliko jokių šansų Mariaus “CagXD” Michailov komandai Kyoto. Nors pastaroji rodė didžiulį užsidegimą ir norą laimėti, tačiau to nepakako. Komandinis susižaidimas ir patirtis nulėmė kovos pabaigą. Rezultatas 2:0 ir SD-Invicta keliauja į finalus.

Finalas

Finalas abejingų nepaliko ir prikaustė žiūrovus iki paskutinių žaidimo sekundžių. Visus nustebino Panama komanda, kuri pirmajame žemėlapyje (Nuke) patyrusi triuškinamą pralaimėjimą rezultatu 7:16 sugebėjo atsitiesti antrame ir galiausiai palaužė SD-Invicta rezultatu 16:13 (Inferno). SD-Invicta komanda atrodė kiek palūžusi, atsižvelgiant į pastaruosius rezultatus, atrodė, kad Panama žaidė tiesiog geriau ir gali įveikti geriausią Lietuvos komandą. 

Ričardas „Veeker” Vismantas

Trečiasis žemėlapis atrodė tiesiog slysta iš Ričardo “Veeker” Vismanto treniruojamos komandos rankų. Panamai pasiekus 12 roundų, o SD-Invictai vis dar atsiliekant ir turint vos 7, padėtis atrodė be išeities. Tačiau prieš pat ekonominį roundą paimta taktinė pauzė galų gale davė rezultatų. Pralaimėjus ekonominį roundą SD-Invicta komandoje pagaliau įvyko svarbus lūžis ir komanda po truputėlį ėmė mažinti skirtumą. Dvikova nusikėlė į pratęsimą, kur po alinančios kovos Mirage žemėlapyje Simo “Svarbeuse Dariti” Anužio komanda galėjo švęsti pergalę rezultatu 19:17.

SD-Invicta pergalės akimirka

Renginio akimirkas taip pat galite rasti mūsų galerijoje. Ir nepamirškite sekti mūsų socialinės medijos, kurioje taip pat publikuosime ir įvairius interviu iš šio bei kitų renginių!