Žaidimai

Švedijos bendrovė „Esportal” ir Lietuvos organizacija „7Reasons” pasirašė strateginę sutartį

Gegužės 23 dieną oficialiame „Esportal” tinklalapyje paskelbta apie strateginę Lietuvos organizacijos „7Reasons” ir Švedijos bendrovės „Esportal” sutartį, atveriančia kelius į Lietuvos elektroninio sporto augimui.

7Reasons” varžosi įvairiuose „Counter Strike: Global Offensive” turnyruose, tiek lokaliai, tiek globaliai. Kartu, ši ekipa dalyvavo ir abiejuose „Esportal” organizuojamose „Esportal Baltic League” turnyruose.

Pasak „Esportal” ir „7Reasons” atstovų, ši strateginė sutartis padės sukurti tvirtą pagrindą Lietuvos elektroniniam sportui būtent „Counter Strike: Global Offensive”, o vėliau ir „Counter Strike 2” žaidimuose, atveriant kelius šio žaidimo mėgėjams ir profesionalams kurti ateitį Lietuvoje.

„Džiaugiamės pristatydami „7Reasons” ir „Esportal” partnerystę. Šis susitarimas įtvirtina mūsų, kaip organizacijos, vertybes ir siekį augti, nes „Esportal” siūlo aukščiausios kokybės platformą konkurencingiems žaidimams, tobulėjimui, aukšto kalibro turnyrinę sistemą ir atsidavusią bendruomenę. Kartu mes sieksime pagerinti ne tik Lietuvos, bet ir visų Baltijos šalių bendruomenes, atveriant naujas galimybes tobulėti ir gerinti elektroninio sporto infrastruktūrą” – Jonas Martišius, „7Reasons” Operacijų vadovas.

Tik Lietuvos žaidėjams „7Reasons” organizuos keturis turnyrus su simboliniais priziniais fondais. Jie vyks savaitgaliais iki pat Liepos mėnesio. Turnyrų nugalėtojai bus apdovanoti „GamerPay” įsteigtais kuponais.

Turnyrai:

Gegužės 27d. – Esportal x 7Reasons 2v2 (Prizinis fondas 70€) – Registracija

Birželio 9d. – Esportal x 7Reasons 1v1 (Prizinis fondas 30€) – TBA

Birželio 30d. – Esportal x 7Reasons 5v5 (Prizinis fondas 150€) – TBA

Liepos 15d. – Esportal x 7Reasons 2v2 (Prizinis fondas 70€) – TBA

Žinoma, be šių turnyrų žaidėjai turės progą dalyvauti kovose ar „star-gather” mūšiuose kartu su „7Reasons” komandos žaidėjais, administracija ir turinio kūrėjais.

Prisijunkite prie „Esportal” ir padėkite „7Reasons” ČIA

Sekite „Esportal Baltics” ir „7Reasons” socialiniuose tinkluose kur gausite naujausią informaciją!