Žaidimai

Trečiasis „Counter Strike 2“ atnaujinimas: maži pataisymai ir du atnaujinti žemėlapiai

Liepos 18 dienos rytą Lietuvos laiku „Valve“ paskelbė naują „Counter Strike 2“ atnaujinimą. Šį kartą į žaidimą įdėti „Overpass“ ir „Vertigo“ žemėlapiai bei „Wingman“ žaidimo rėžimas.

Nekantriai laukiant galutinio „Counter Strike 2“ išleidimo „Valve“ mums vis numeta atnaujinimų trupinius. Po paskutinio didelio atnaujinimo, kurio metu buvo pridėtas „Mirage“ žemėlapis ir pristatyta nauja apsipirkimų ir žaidėjo ekipuotės sistema, šis patobulinimas atrodo kiek nuviliantis.

Apart pagrindinio aspekto, kad buvo pridėti du nauji žemėlapiai, „Overpass“ ir „Vertigo“, šis atnaujinimas realiai daugiau nieko ir nepasiūlė. Maži klaidų ištaisymai, žaidimo elementų animacijų patobulinimai ar žaidėjo registro sutvarkymai buvo vieninteliai stebuklai šiame atnaujinime.

„Overpass“ žemėlapis / „Talk Esports“ nuotr.

Žinoma, kaip ir kiekvienas atnaujinimas, šis neapsėjo be problemų. Jau kalbama apie didelį kiekį problemų, kilusių po naujų žemėlapių pridėjimo. Apie tai skelbia naujienų portalas „Dotesports“. Be šių problemų, bendruomenę glumina tai, kokie parametrai yra nustatyti dalinant kvietimus išbandyti naująjį „Counter Strike 2“. Šiai dienai, tai ir toliau lieka mistika.

Atnaujinimo išskirtinumai

Nekantriai laukiame atnaujinime pridėtas 2 prieš 2 rėžimas, dar žinomas kaip „Wingman“. Jame žaidėjai jau gali išbandyti sutrumpintą „Overpass“ versiją.

Žinoma, svarbiausias pokytis – du nauji žemėlapiai. Pirmame „Overpass“ žemėlapyje žaidimo entuziastai jau rado įvairių naujų pozicijų ar pasikėlimų, kurie turėtų neblogai pakeisti tai, kaip šis žemėlapis bus žaidžiamas.

Anaip tol ne visiems šis žemėlapis patinka. Socialiniuose tinkluose jau sklando prašymai šį žemėlapį pašalinti iš žaidimo, kadangi ne visiems patinka šie nauji pokyčiai ar apšvietimai, kurie, kai kurių žmonių manymu, turėtų kardinaliai pakeisti kaip bus žaidžiamas šis žemėlapis profesionalioje scenoje.

Antrasis žemėlapis – „Vertigo“. Tiek aukščiausio lygio profesionalų, tiek Lietuvos scenos grandų mylimas žemėlapis nušvito naujomis šviesomis. Atnaujinime matomi šviesų ar detalių pakeitimai, padedantys geriau matyti žaidėjus tamsesnėse zonose.

Kartu su jau seniau paskelbtu dūminių granatų atnaujinimu šis žemėlapis taip pat turėtų kardinaliai skirtis. Bendruomenė jau džiaugiasi, kad sumažės nervinančių vienos pusės dūminių granatų (ang. one-way smokes) pozicijų, kas turėtų šį žemėlapį padaryti gerokai labiau konkurencingą.

Belieka laukti, kas bus paskelbta toliau. „Valve“ apie „Source 2“ atnaujinimo paleidimo vėlinimą šiuo metu nekalba, tačiau vis kyla klausimas: jei dar pamatėme tik tiek naujojo žaidimo, ar tikrai galime jo tikėtis Rugpjūčio mėnesį ?

Laikas parodys, kaip bus iš tiesų. Jei norite detaliau paskaityti apie atnaujinimą, tai gali padaryti čia