Sportiniai žaidimai

UEFA ir esportas sukirto rankomis – ruošiamasi UEFA eEuro 2024 turnyrui

Gruodžio 11d. Lietuvos futbolo federacija (LFF) pranešė apie naują Europos čempionatą elektroninio sporto atletams: UEFA eEuro 2024. Pagrindiniu šio turnyro žaidimu išrinktas EA SPORTS FC.

Šiame turnyre dalyvaus geriausi EA SPORTS FC žaidėjai Europoje, atstovaudami savo nacionalines rinktines. Dėl šios priežasties, Europoje labiausiai laukiamas futbolo renginys persikels ir į elektroninę edrvę.

Dalyvių sąrašas jau yra patvirtintas – čempionate dalyvaus daugiau nei 50 UEFA nacionalinių komandų, tarp kurių ir Lietuvos nacionalinė rinktinė. Apie tai rašoma LFF pranešime.

Bundesliga esportas / „ISOP“ nuotr.

„Džiaugiamės, kad šis sezonas nebus išimtis ir mūsų nacionalinė esporto rinktinė varžysis su geriausiais Europoje. Kviečiame visus virtualaus futbolo mėgėjus registruotis į virtualią atranką, kurios metu paaiškės rinktinės nariai“, – teigė LFF elektroninio sporto vadovas Edgaras Abromavičius.

Internetinės atrankos prasidės jau kovo mėnesį. Kiekvienoje šalyje organizuojamos atrankos vyks atskirai: šalis galės taikyti savo norimą atrankų formatą ir taip išsirinkti šalį atstovaujančią ekipą. Kas organizuos Lietuvos atrankas – šiuo metu nurodyta nėra.

Aštuoni Europos atrankose geriausiai pasirodę žaidėjai varžysis gyvame turnyre dėl 100 tūkst. JAV dolerių prizinio fondo.

Lietuva jau pradeda savo rinktinės formavimą. Atranka vyks Sausio 13 d. Kviečiame lietuvius pretenduoti į vietą nacionalinėje efutbolo rinktinėje.

Daugiau informacijos ir registracija adresuhttps://battlefy.com/euro

Turnyro Discord kambarys: https://discord.gg/jWFQ58pR6f