League of Legends

„Ultraliga“ pratęsė sutartį su Pietų Korėjos automobilių gigantu „KIA“

Didžiausia Lenkijos „League of Legends“ lyga – „Ultraliga“, priklausanti Europos regioninių lygų sistemai paskelbė pratęsusi sutartį su Pietų Korėjos automobilių gamintoju „KIA“. Sutartis palies ne tik pagrindinę lygą, bet ir naują TFT turnyrą.

Europos regioninių lygų sistemoje žaidžia ne vienas Lietuvos atstovas, o „Ultraliga“, yra pagrindinė turnyrinė sistema Baltijos šalių regionui. Didelio prekės ženklo, kaip „KIA“, įtraukimas į turnyrinę sistemą atneša galimybes organizatoriams paruošti aukščiausio lygio turinį savo žiūrovams.

Partnerystės su vienu didžiausių automobilių prekės ženklų Pietų Korėjoje bus matoma ne tik pagrindinėje lygoje. Sutartis palies ir naujai į regioną pristatytą „TeamFight Tactics“ turnyrą. Lygos organizatoriai „Polsat Games“ žada dar daugiau kokybiško turinio, įtraukiančių pokalbių su profesionaliais „League of Legends“ žaidėjais ir svarbiausių regiono TFT naujienų pristatymo.

KIA“ yra gerai atpažįstamas prekės ženklas „League of Legends“ pasaulyje, jau eilę metų remiantis elektroninio sporto renginius. Pietų Korėjos automobilių gamintojas yra ir vienas pagrindinių LEC lygos rėmėjų.