Žaidimai

Vilnius Tech Esports Valorant TURNYRE TRIUMFAVO LANPACAN

Comic Con Baltics festivalyje kartu su GameOn vyko ir Esports Valorant 5v5 turnyras organizuojamas VILNIAUS Tech Esports. Renginys, nepaisant trumpų techninių nesklandumų, praėjo sklandžiai ir pažėrė ne vieną siurprizą, bei dzžiugino įtemptomis akimirkomis.

Liquipedia – Vilnius Tech Esports Valorant Playoffs

Kvalifikaciniuose etapuose dalyvavo daugiau nei 130 žaidėjų kurie sudarė 26 komandas iš kurių 8, po 4 iš kiekvieno kvalifikacinio etapo, pateko į atkrintamąsias, kur žaidėjų laukė dvigubos eliminacijos sistema, užtikrinanti, kad finale susikaus stipriausios komandos.

Finaliniame etape susikovė dvi pajėgiausios turnyro komandos – LANPACAN, kuri sudaryta iš profesionalių žaidėjų, tokių kaip Dreamas, Krea6oN, Entril – mikso, bei visus nustebinusi komanda Kommeta. Pastaroji finalinį etapą užsitikrino atsitiesusi po skaudaus smūgio nuo LANPACAN ekipos ir įveikusi Radicals ekipą apatinėje turnyrinės lentelės pusėje.

Finalinis etapas esporto scenoje pažėrė tikrą gladiatorių kovą dėl kiekvieno žemėlapio roundo.

VILNIUS TECH Esports Valorant finalų akimirka / Tomo Bukausko nuotrauka

Nuo pat pirmojo žemėlapio Haven, Kommeta penketukas savo stipriu žaidimu stebino jau tikriausiai visko mačiusius LANPACAN žaidėjus ir po įtemptų akimirkų rezultatu 13:10 užsitikrino žemėlapio persvarą. Tačiau antrame žemėlapyje (Icebox) LANPACAN tiesiog dominavo ir nepaliko jokių šansų savo varžovams, tiesa atidavę kelis roundus galiausiai sugebėjo uždaryti žaidimą rezultatu 13:9.

Trečiasis žemėlapis (Ascent) atrodo buvo Kommeta ekipos žaidimų aikštelė. Antroje žemėlapio pusėje atsibudę LANPACAN pradėjo mažinti deficitą su keliais ypač greitais epizodais. Vienas iš tokių epizodų atiteko LANPACAN žaidėjui Krea6oN kuris įžiebė LANPACAN viltį tęsti kovą Icebox žemėlapyje, tačiau net ir tokie epizodai nesustabdė komandos Kommeta, po atkaklios kovos rezultatu 11:13 LANPACAN turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Krea6oN prieš Kommeta

Ketvirtasis žemėlapis (Bind) buvo neįkandamas komandai Kommeta, po sunkios kovos ir neatlaikę stipraus varžovų puolimo turėjo pripažinti LANPACAN pranašumą rezultatu 13:9.

Penktasis žėmėlapis (Breeze) pateikė visišką chaosą iki pat paskutinės akimirkos. Kiekvienas roundas neleido atsikvėpti nei minutei. Paskutiniame rounde LANPACAN žadėjas Kajuks, vienas prieš vieną situacijoj, triumfavo ir padėjo tašką šioje Bo5 serijoje. Rezultatas 13:11 LANPACAN naudai.

LANPACAN – VILNIUS TECH Esports Valorant turnyro nugalėtojai / Tomo Bukausko nuotrauka
Kommeta – VILNIUS TECH Esports Valorant turnyro antroji vieta / Tomo Bukausko nuotrauka