Žaidimai

Žymi Baltijos šalių organizacija sugrįžta: “sYnck” žengia į CS:GO

Viena iš geriausių estų ekipų jau nebe laisvieji agentai – šie sukirto rankomis su naujai įkurta estų “sYnck” organizacija, kuri pasisavina viena iš ikoniškiausių komandų pavadinimų Baltijos šalių istorijoje.

Vadovaujama Kristjan “fejtZ” Allsaar, ekipa anksčiau žaidė po “SC eSports” bei “ESTOWNIA” vėliavomis. Šie prie organizacijos jungiasi su vieninteliu tikslu – pasiekti ir išlikti “HLTV” pasaulio reitinge tarp Top-50 geriausių komandų.

Tačiau pati organizacija irgi neslepia savo ambicingų tikslų – organizacija sieks save įsitvirtinti ne tik kaip geriausia Baltijos šalių komanda, bet ir sieks suburti naują estų žaidėjų bendruomenę:

Bendruomenės yra vienas iš svarbiausių aspektų Esporte. Be mūsų fanų ir bendruomenės palaikymo, mes esame niekas. […] Dabar pradedame su nauju bendruomenės kurimu bei renginiais Estijoje, tačiau yra planų išsiplėsti į visas Baltijos šalis.

sYnck” atstovas
sYnck” sudėtis

Naujoji komanda yra viena iš kelių Estijoje turinti vietinių organizacijų finansinę paramą, kuri bus naudojama LAN renginių, treniruočių stovyklų, bei įvairių transliuotojų samdymui.

Originali “SC eSports” sudėtis pradžioje turėjo daug kaltinimų dėl sukčiavimo bei žaidimų klastojimo. Taip pat Alvar “Consss” Rämman savo “Steam” paskyroje buvo užblokuotas CS:GO žaidime, o buvęs sudėties treneris “k0rs1” – Faceit platformoje.

Consss” niekada neturėjo “VAC ban” (Valve Anti-Cheat blokavimas), jis turėjo tik žaidybinį “ban” kuris nėra susijęs su sukčiavimu. Jis gaunamas kai gaunama daug pranešimų iš kitų žaidėjų dėl įvairių priežasčių […]. “Consss” “ban” jau buvo oficialiai panaikintas, ir jam buvo leista žaisti visuose “Valve” renginiuose. Galų gale, atrodo, kad tai tiesiog buvo klaida.” –

sYnck” atstovas

Komanda visai neseniai žaidė po “ESTOWNIA” vardu tokiuose turnyruose kaip “European Development Championship 6” ar “CCT Central Europe Series 4”. Pirmąjį turnyrą komandai teko palikti paskutinėje vietoje po pralaimėjimų danų “Copenhagen Flames” bei britų-švedų “Into the Breach” ekipoms. Antrame turnyre ekipa demonstravo įspūdingą formą, pakeliui į atkrintamųjų etapą įveikdami tokias ekipas kaip “AVANGAR” bei “MASONIC”, tačiau galų gale, jiems teko vėl nusileisti “Copenhagen Flames”, kurie ir laimėjo visą turnyrą.

Prioritizuojame tarptautines varžybas, kadangi mūsų tikslas yra patekti į “RMR (regional major rankings)” turnyrus. Tačiau vis tiek suprantame vietinės scenos svarbumą, bei išlaikymą geriausios regiono komandos titulo ir dominacijos Baltijos regione. Jei mums bus šansas apginti mūsų Baltijos titulą, mes būtinai juo pasinaudosime, kadangi tai vis tiek mums bus didis pasiekimas.

Galiausiai mūsų tikslas – pasiekti sėkmę tarptautiniu mastu.

sYnck” atstovas

Pilna “sYnck” sudėtis:

Kristjan “fejtZ” Allsaar (Estija)
Alvar “Consss” Rämman (Estija)
Rene “Wahtzz” Vahu (Estija)
Egerti “eku” Kiisk (Estija)
Andreas “aNdu” Maasing (Estija)

Hannes “lenz” Stalde (Estija) (treneris)

Naująją estų organizaciją galite sekti čia.

(Interviu verstas iš anglų kalbos)