Counter Strike 2

Baltijos šalims – šansas įrodyti, kas yra geriausias „Counter Strike 2“ žaidime

Lapkričio 1 dieną „GoExanimo“ oficialioje savo „X“ paskyroje paskelbė apie didžiausią organizuojamą „Counter Strike 2“ turnyrą Baltijos šalyse. Gyvuose finaluose geriausi Baltijos šalių „Counter Strike 2“ atletai gyvai Rygoje varžysis dėl didžiausio kąsnio nuo 5000€ prizinio fondo.

Atsinaujinęs „Counter Strike 2“ vis labiau įgauna pagreitį. Praėjus pirmajam aukščiausio lygmens „Counter Strike 2“ turnyrui „IEM Sydney“, kuriame dalyvavo ir mūsų tautietis Justinas „jL“ Lekavičius, vis daugiau turnyrų organizatorių pradeda paruošiamuosius darbus šio žaidimo gyviems turnyrams.

Didžiausias Latvijos turnyrų organizatorius „GoExanimo“ taip pat nenusileidžia. Kartu su „Olybet“ sporto baru šis turnyrų gigantas organizuoja pirmąjį Baltijos šalių „Counter Strike 2“ čempionatą „Olybet Sports Bar CS2 Baltics“. Čia geriausios regioninių atrankų ir paskutinio šanso atrankų komandos varžysis gyvuose finaluose „Spledid Palace“ kino teatre Rygoje (Latvija) dėl pirmojo „Counter Strike 2“ čempionų titulo ir 5000€ prizinio fondo. Turnyras yra visiškai nemokamas.

„Splendid Palace Riga“ / „Riga This Week“ nuotr.

Atrankos ir jų formatai

Visas turnyras yra suskirstytas į tris etapus: regionines atrankas, paskutinio šanso atrankas ir finalinį etapą. Kiekviena Baltijos šalis (Lietuva, Latvija, Estija) turės savo atskiras atrankas dėl vietos finaliniame etape.

Komandoms, kurioms nepavyks praeiti regioninių atrankų barjero, bus organizuojama galimybė bendrame katile su visomis Baltijos šalių komandomis varžytis paskutinio šanso atrankose dėl vietos finaliniame etape. Iš viso finaliniame etape varžysis 4 komandos iš visų trijų Baltijos šalių.

Svarbu paminėti, kad turnyras yra skirtas šių trijų Baltijos šalių piliečiams, žaidimo dieną sulaukusiems 18 metų. Turnyre dalyvaujančioje komandoje privalo būti bent trys žaidėjai iš tos šalies, kurios atrankose šie dalyvauja.

Ovidijus „Sidivo“ Miliauskas / „GoExanimo“ nuotr.

Regioninės atrankos

Turnyras yra visiškai nemokamas, tačiau dalyvių kiekis yra ribotas. Į regionines atrankas gali registruotis tik 32 komandos. Šios bus suskirstytos į dvigubos eliminacijos lentelę (ang. Double Elimination) kur kovos dėl vietos finale. Paskutinės viršutinės ir apatinės turnyrinės lentelės kovos vyks iki trijų pergalių (ang. Best-of-three). Visos kitos atrankų kovos vyks iki vienos pergalės (ang. Best-of-one).

Atrankų registracija jau atidaryta. Registracija užsidaro Lapkričio 10 dieną, 21:00 Lietuvos laiku. Atrankos numatytos Lapkričio 11-12 dienomis. Visos kovos bus tiesiogiai transliuojamos „Olybet YouTube“ paskyroje.

Lietuvos atrankų registraciją galite rasti čia.
Turnyro dalyviai taip pat turi prisijungti į oficialų organizatorių „Discord“!

Atrankų turnyrinė lentelė bus dedama Lapkričio 10 dieną tarp 21:30 ir 23:00 valandos Lietuvos laiku. Atrankos prasidės 12:00 Lietuvos laiku.

Asociatyvi nuotrauka / „GoExanimo“ nuotr.

Paskutinio šanso atrankos

Paskutinio šanso atrankos yra numatomos Lapkričio 25-26 dienomis. Šių atrankų registracija atsidarys Lapkričio 12 dieną. Atrankų komandų kiekis taip pat yra ribotas. Šioje atrankoje gali dalyvauti tik 32 komandos iš visų trijų Baltijos šalių.

Registracija užsidarys Lapkričio 24 dieną 21:00 Lietuvos laiku. Nuo 21:30 iki 23:00 valandos bus dedama paskutinio šanso atrankų turnyrinė lentelė. Formatas toks pat kaip ir regioninių atrankų, o geriausiai pasirodžiusi komanda užsitarnaus vietą finale.

Paskutinio šanso atrankų registraciją galite rasti čia.

Turnyro finalas yra numatomas Gruodžio 2 dieną Rygoje (Latvija). Turnyras gyvai vyks „Splendid Palace“ kino teatre, kur ir paaiškės Baltijos šalių čempionatas. Finalinį etapą iš namų galėsite stebėti „Olybet“ oficialiuose „Twitch“ ir „Youtube“ paskyrose.

Platesnę informaciją apie turnyrą galite rasti oficialioje „GoExanimo“ svetainėje čia.