Žaidimai

„Bymas“ oficialiai prisijungė prie „Into The Breach“ ir debiutavo naujoje komandoje

Liepos 12 dieną, publikavome straipsnį, kuriame apžvelgiame gandus, kur pasisuks 19 metų profesionalaus „CSGO” žaidėjo Aurimo „Bymo“ karjera. Ilgai laukti neteko ir organizaciją „Into The Breach“ su kuria buvo siejamas lietuvis, oficialiai paskelbė savo „Twitter“ paskyroje, jog žaidėjas prisijungė prie komandos. Be panevėžiečio „ITB“ komanda papildė ir Adam „NEOFRAG“ Zouhar iš Čekijos, paskutiniu metu atstovavęs „OG“ komandai.

Organizacija iš Didžiosios Britanijos naujuosius komandos narius pristatė trumpu vaizdo klipu, kuriame „Bymas“ pristatė šiais žodžiais „I’m back“ (angl. „Aš sugrįžau“).

Pirmasis išbandymas

Žaidėjas jau spėjo debiutuoti pirmosiose oficialiose varžybose: „ESL Pro League Season 18 NC Europe Qualifier“ patekimo turnyre, kuriame „Into The Breach“ varžėsi dėl dviejų kelialapių į „ESL Pro League Season 18“ turnyrą. Lietuvio atstovaujama komanda kovas pradėjo ketvirtfinalyje, bet deja čia savo pasirodymą ir baigė pralaimėdami „Dynamo Eclot“ iš Čekijos, rezultatu 1-2.

Pirmajame, varžovų pasirinktame „Ancient“ žemėlapyje triumfavo „Dynamo Eclot“, rezultatu 10-16. „ITB“ atsakė tuo pačiu 16-13 laimėję savo pasirinktą žemėlapį „Mirage“. Lemiamame „Inferno“ žemėlapyje „Bymui“ ir jo komandai teko pripažinti „Dynamo Eclot“ pranašumą, kurie užtikrintai (8-16) nugalėjo „Into The Breach“ ir žengė į pusfinalio etapą. Lietuvis ši susitikimą baigė su 59 nužudymais ir 49 mirtimis, bei surinko solidų 1.19 reitingą.

Žaidėjas taip pat patvirtino prisijungimą prie organizacijos, bei surengė konkursą, kurio metu galite laimėti peilį žaidime. Konkursas vyksta iki liepos 21 dienos. Kviečiame sudalyvauti.

Po „Bymo“ ir „NEOFRAG“ atvykimo „Into The Breach“ sudėtis atrodys taip:

Thomas „Thomas Utting, Jungtinė Karalystė;
Karol „rallen“ Radowicz, Lenkija;
Joey „⁠CRUC1AL⁠“ Stensel, Nyderlandai;
Aurimas „Bymas“ Pipiras, Lietuva;
Adam „NEOFRAG Zouhar, Čekija;

Treneris: Gustavo ⁠Juve⁠“ Alexandre, Portugalija.

Kitas turnyras, kuriame galėsite išvysti tautietį, bus grandiozinis „IEM Cologne 2023“ turnyras Vokietijoje. „Into The Breach“ pradės kovas įkrintamųjų etape (angl. Play-In) prieš legendinę „CSGO“ organizacija iš Švedijos – „Ninjas in Pyjamas“.

Varžybų pradžia: 15:30 val. Lietuvos laiku. Visą turnyrą galėsite stebėti per pagrindinį „ESL“ Twitch kanalą. Nuorodą į transliaciją paliekame čia.