Counter Strike 2

„Counter Strike“ legenda „S1mple“ sugįžta į profesionalią sceną – mėnesį žais po „Falcons“ vardu

Kelis mėnesius be profesionalaus žaidimo buvęs Oleksandras „S1mple“ Kostyljevas – galiausiai grįžta į profesionalią sceną. Ukrainietis mėnesiui bus skolinamas Saudo Arabijos „Team Falcons“ komandai.

Buvęs „Counter Strike“ pasaulio čempionas „S1mplesugrįžta į aukščiausią žaidimo lygį. Ilgametis NaVi žaidėjas vienam mėnesiui bus skolinamas kol kas prastus rezultatus rodančiai „Falcons“ ekipai.

Ukrainietis Saudo Arabijos ekipai padės važytis „BLAST Premier: Showdown“ turnyre. Komandoje jis keis prastą žaidimo kokybę rodantį Mohamedą „BOROS“ Malhas po nesėkmingos atrankos į Kopenhagoje vykstantį pasaulio čempionatą.

Nors šis ėjimas gali tapti ilgalaikiu, šiai akimirkai prisijungimas prie „Falcons“ yra laikomas trumpalaikiu. Pats Oleksandras nenoriu atsisveikinti su jo karjerą į viršų iškėlusia „Natus Vincere“ ekipa.

Falcons“ vadovas Grantas Roussau dotesports.com portalui patvirtino, kad sutarimas yra trumpalaikis, tačiau organizacija yra pasiruošusi priimti reikiamus sprendimus formuojant naują komandos sudėtį.

Grantas Roussau / „EsportsBet“ nuotr.

Kaip panašu „S1mple“ yra labiau patenkintas naujausiais „Counter Strike 2“ atnaujinimais. Dar „IEM Katowice“ interviu metu ukrainietis pranešė, kad į profesionalų lygį sugrįš po pasaulio čempionato ir planuotai NaVi komandoje užims 6-ojo žaidėjo poziciją.

Po kiek vargo „Falcons“ galiausiai vėl pavyko prisitraukti aukščiausios klasės žaidėją. Kaip pranešama, ekipa siekė prisitraukti tokius profesionalus kaip „M0nesy“, „Niko“ ir „Twistzz“.