Counter Strike 2

„S1mple“ atskleidė apie sugrįžimą į aukščiausią sceną ir vetavo vieną komandą

Vienas geriausių „Counter Strike“ žaidėjų, legendos statusą užsitarnavęs Oleksandras „S1mple“ Kostyljevas atskleidė, kad ruošiasi į profesionalią sceną sugrįžti jau po pasaulio čempionato. Greta to legendinis žaidėjas atskleidė, kad niekada nesijungs į „Cloud9“ ekipos gretas.

Dar „Counter Strike 2“ pradžioje pertrauką nuo profesionalaus žaidimo pasiėmęs „S1mple“ jau svarsto apie sugrįžimą. „PlayersUA“ ir ESL interviu davęs ukrainietis pranešė, kad planuoja į žaidimą sugrįžti jau po didžiojo pasaulio čempionato.

Kaip teigė interviu metu, O.Kostyljevas žada sugrįžti į pagrindinę NaVi sudėtį. Be jo, NaVi sudėtis liko tik per žingsnį nuo „IEM Katowice“ finalinio etapo ir atsidūrė geriausiųjų ketvertuke „BLAST Premier World Finals“ turnyre. Tiesa, įdomu ką pagrindinėje sudėtyje pakeistų ukrainietis.

Pokalbio metu paklaustas apie galimybes jungtis prie „Cloud9“ ekipos, Oleksandras atskleidė kodėl niekada nebus šios ekipos dalis.

Kodėl ne „Cloud9“

PlayersUA“ interviu anonse paaiškėjo priežastis kodėl „S1mple“ nebus Amerikos organizacijos dalimi. Šią priežastį supranta kiekvienas ukrainietis.

„Nebūsiu „Cloud9“ žaidėju, kol ten bus keturi Rusijos atstovai. Man atrodo, kad kiekvienas ukrainietis tai turi suprasti”, – interviu teigė O.Kostyljevas.

2022 metais „Cloud9“ įsigijo visą „Team Gambit“ sudėtį ir iki šios dienos keitė ne vieną žaidėją, tačiau visi jie buvo iš Rusijos.

Tiesa, šios dienos C9 sudėtyje oficialiai matomi tik du Rusijos žaidėjai: Sergėjus „Ax1Le“ Rykhtorovas ir Kirilas „Boombl4“ Mikhaylovas. Buvę „S1mple“ komandos nariai NaVi Denisas „electroNic“ Sharipovas ir Ilja „Perfecto“ Zalutskis pareikalavo „Liquipedia“ pašalinti Rusijos vėliavas nuo jų profilių dar Rusijos invazijos į Ukrainą pradžioje.

S1mple“ žaidė drauge su „Perfecto“ ir „Boombl4NaVi sudėtyje dar karo pradžioje. Nuo to laiko, 2023 metais NaVi perstatė savo sudėtį ir tapo tarptautine komanda. Tarp naujų žaidėjų – lietuvis Justinas „jL“ Lekavičius.