Žaidimai

Džiaugsmas po GTA 6 anonso neslopsta: GTA 5 bendruomenė žaidime perkūrė GTA 6 anonsą

Praėjus savaitei po didžiojo GTA 6 anonso, viso pasaulio bendruomenė vis dar neslepia džiaugsmo artėjančiu žaidimu. Šį kartą, žaidimo fanai kadras į kadrą perkūrė GTA 6 anonsą dar 2013 metais pasirodžiusiame GTA 5 žaidime.

Dešimtmečio GTA 6 laukimas galiausiai baigėsi praėjusią savaitę. Tiesa – ne taip kaip planuota. Rockstar Games anonsą turėjo paleisti ankščiau, dėl per anksti nutekinto pristatymo socialiniuose tinkluose.

Nepriklausomai nuo to, kad anonsas pasirodė ankščiau, jis vis tiek sugebėjo supurtyti viso pasaulio žaidimų bendruomenę ir per 24 valandas pagerinti tuometinį YouTube nemuzikinio vaizdo įrašo peržiūrų rekordą, kuris priklausė didžiausiai YouTube žvaigždei MrBeast.

Ir tai ne vienintelis siurprizas, kurį mums davė naujasis GTA 6 anonsas. Internautai pradėjo analizuoti kiekvieną pristatymo kadrą, ieškodami paslėptų reikšmių ar papildomos žaidimo informacijos. Vienas GTA 5 žaidėjas net pasiryžo visą anonsą perdaryti dar 2013 metais pasirodžiusiame GTA žaidime.

GTA 5 žaidime perdarytas GTA 6 anonsas

Dar gruodžio 7d. YouTube vartotojas „GTA BELGIUM“ pasidalino įrašu, kuriame vaizduojamas GTA 5 žaidime perdarytas naujausio žaidimo anonsas. Vaizdo įrašas prasideda taip pat, kaip ir tikrasis – matome saulėtekio apšviestą Los Santos vaizdą, su Bolingbrook kalėjimo vaizdu, kas atitinka GTA 6 Lucijos sceną.

Net ir žinant koks didelis skirtumas yra tarp GTA 6 ir GTA 5 – fano sukurtas anonsas atrodo įspūdingai. Žinoma, dėl žemėlapio skirtumų, trūkstančių detalių ar funkcinių galimybių, tiksliai kiekvieną kadrą perdaryti nėra įmanoma.

Anonsas rodo net ir GTA Online vartotoją, su slapyvardžiu Leonidos Džiokeris (ang. Leonida Joker), kas yra tiesioginis palyginimas su anonse pasirodančiu Floridos Džiokeriu (ang. Florida Joker). Įdomus faktas – tikrasis Floridos Džiokeris jau dabar reikalauja daugiau nei 2 milijonų JAV dolerių iš Rockstar Games, dėl anonse panaudoto jo atvaizdo.

Gaila, bet žaidimo dar teks gerokai palaukti. Naujasis Grand Theft Auto 6 pasirodys tik 2025 metais. Tiesa, pirmosios žaidimo versijos pasirodys ant konsolių. Kompiuterių aistruoliams žaidimo gali tekti laukti net iki 2027 metų, kaip įprasta su senesnių GTA žaidimų paleidimu.