Counter Strike 2

GANDAI: legendinis „s1mple“ galimai rado naujus namus

Po fiasko tapusiu sugrįžimu į profesionalią sceną panašu, kad Oleksandras „S1mple“ Kostylijevas galėjo jau rasti naujus namus. Atrodo, kad legendinis „Counter Strike“ žaidėjas gali papildyti visiškai performuojamą „Ninjas In Pyjamas“ sudėtį.

Didžiojo „IEM Katowice“ turnyro metu O.Kostylijevas pranešė, kad sugrįžta į profesionalią sceną. Tuo metu sugrįžimas kėlė daug klausimų, mat pagrindinėje buvusioje ukrainiečio komandoje „Natus Vincere“ po šio pasitraukimo laisvos vietos nebebuvo.

Kaip paaiškėjo vėliau, „s1mple“ mėnesiui buvo paskolintas Saudo Arabijos „Falcons“ ekipai. Tiesa, šis debiutas apkarto – „BLAST Premier: Showdown“ turnyre „Falcons“ krito jau pirmame susitikime ir iškirto iš turnyro.

Panašų fiasko turėjo ir NIP, pasaulio čempionato regioninėse atrankose (RMR) nesugebėję prasibrauti į prestižinį turnyrą ir surinkę organizacijos anti-rekordą (0-3). Po šios nesėkmės organizacija „ant suolo“ pasodino tris žaidėjus ir pradėjo naujos ekipos formavimą, o jau ketvirtadienį NIP generalinis direktorius „Hicham“ pranešė, kad rado pirmąjį žaidėją.

Tiesa, kas tai per žaidėjas atskleista nebuvo. Būtent ši mistika ir sukėlė internautų susidomėjimą, mat dėmesį patraukė „s1mple“ „Instagram“ istorijoje publikuota nuotrauka, kurioje – kardas, primenantis būtent tokį ginklą, kurį NIP naudoja savo žaidėjų pristatymo nuotraukose.

Tiesa, ar šie gandai pasitvirtins – nėra aišku. Buvo žinoma, kad artimiausiu metu, arčiau pasaulio čempionato pabaigos, paaiškės nauja O.Kostylijevo stotelė. Žinant, kad NaVi sudėtyje šiuo metu laisvos pozicijos nėra ir, kaip panašu nenusimato būti, ukrainiečio sprendimas prisijungti prie Švedijos gigantų nėra toks neįmanomas.