Žaidimai

Gigantai paspaudė rankomis: „ESEA“ keliasi į „Faceit“

Didžiausia pasaulio „Counter Strike: Global Offensive“ lyga „ESEA“ paskelbė apie persikėlimą į konkurentu laikytą platformą „Faceit“. Apie tai pranešta oficialioje „ESEA“ „Twitter“ paskyroje.

Birželio 23 dienos vakarą „ESEA“ savo oficialioje „Twitter“ paskyroje paskelbė apie lygų perkėlimą į „Faceit“ platformą. Nuo šiol visos „ESEA“ organizuotos lygos vyks „Faceit“ platformoje, pradedant nuo artėjančio 46 lygos sezono.

15 metų CS:GO sceną formavusi platforma „ESEA“ galiausiai priėmė sprendimą persikelti į gerokai patraukliau atrodančią „Faceit“ platformą. Naujam sezonui žadama geresnė sukčiavimo apsaugos (ang. Anti-Cheat) sistema bei patikimesnis ir labiau balansuotas komandinis lygų žaidimas.

Vis dažniau problemų turinti „ESEA“ galiausiai priėmė sprendimą sujungti jėgas su komandinio CS:GO gigantu „Faceit“. Rūpinantis, kad žaidėjai neturėtų problemų su šiuo persikėlimu, abiejų platformų komandos sunkiai dirba siekiant užtikrinti, kad „ESEA“ prenumeratų turėtojai jas gautų ir naujoje platformoje. Žaidėjų paskyras šios prenumeratos turėtų pasiekti Liepos 7 dieną.

Naujausi sąjungos atnaujinimai / „ESEA“ nuotr.

Kadangi kaip skelbiama pranešime spaudai, 46 sezonas turėtų prasidėti tik Rugpjūčio viduryje, žaidėjams bus organizuojamos rungtynės su net 36 tūkst. dolerių priziniu fondu, siekiant išlaikyti susidomėjimą lyga per visą Liepos mėnesį.

Kiek ankščiau dienoje buvo pranešta, kad 46 lygos sezonas yra šiek tiek nukeliamas dėl neaiškumų su „Counter Strike 2“ išleidimu. Jei lyga vyktų kaip visada, naujasis CS2 išeitų maždaug sezono viduryje, kas sukeltų daug techninių problemų lygos veikimui. Siekiant nuo to apsisaugoti ir buvo priimtas sprendimas lygą nuvėlinti.

Visi žaidėjai, turintys „ESEA“ lygos pasus šiuos gaus ir „Faceit“ platformoje. Kolkas kyla vienas neaiškumas dėl lygų: kaip įvyks komandų perkėlimas į „Faceit“ platformą ? Apie tai „ESEA“ žada pranešti Rugpjūčio mėnesį.

Tarpinė lyga

Liepos mėnesį naujasis junginys organizuos turnyrą paremtą „Cash Cup“ principu. Čia Europos komandos konkuruos dėl 10 tūkst. dolerių prizinio fondo. Kaip bebūtų keistą, didžiausią prizinio fondo (36 tūkst. dolerių) dalį, net 20 tūkst. dolerių, gaus Šiaurės Amerikos scena. Mažiausias dalis (po 2 tūkst. dolerių) dalinsis Azijos, Okeanijos ir Pietų Afrikos regionai.

Šio turnyro atrankos vyks Liepos 10-14 dienomis. Finalai – Liepos 30-31 dienomis. Kiekviena atranka bus dienos turnyras, kurio nugalėtojas mėnesio gale dalyvaus mėnesio finale.

Visos turnyrinės datos:

  • 10th – Pre-Season Circuit Qualifier
  • 15th – Pre-Season Circuit Qualifier
  • 16th – Pre-Season Circuit Qualifier
  • 20th – Pre-Season Circuit Qualifier
  • 21st – Pre-Season Circuit Qualifier
  • 22nd – Pre-Season Circuit Qualifier
  • 23rd – Pre-Season Circuit Qualifier
  • 24th – Pre-Season Circuit Qualifier
  • 30th/31st – Finals

Plačiau apie visus lygos pokyčius galite skaityti čia