Žaidimai

LIETUVOS COUNTER-STRIKE TOP10

Baigiantis ESEA S42 sezonui ir įsibėgėjant Amber Clutch S4 rudens reitingo lentelėje užvirė įnirtingos kovos.

Reitingų lentelėje galima išvysti pasikeitimų. Visų pirma nuo šiol lieka tik 10 geriausių komandų. Sprendimas grindžiamas tuo, kad dažniausiai apačioje esančios komandos neišlaiko savo sudėčių ir tampa neaktyvios.

Tačiau aktyvių ir naujų komandų taškai vis vien skaičiuojami, todėl su kiekvienu reitingo atnaujinimu yra šansas, kad dabartinės komandos gali iškristi ir jų vietoje pasirodyti kitos, gal būt iki šiol nematytos ekipos.

Dešimtuką pradedam su visiems gerai žinoma SD Invicta Academy komanda. Pastaroji ganėtinai neblogai pasirodžiusi ESEA Open reguliariajame sezone su 7 pergalėm ir 5 pralaimėjimais, nesugebėjo įveikti BM eSports ir krito jau pirmajame atkrintamųjų etape.

Į devintąją vietą pakilo komanda FROWN, parodžiusi tokį patį rezultatą kaip SD Invicta Academy, tačiau turėdama geresnį laimėtų roundų skirtumą.

Kol kas stabilumą rodo komanda Avantiura, kuri vis dar išlieka aštuntoje pozicijoje.

Po nesėkmingų ESEA Intermediate atkrintamųjų, taip pat nesėkmingos pradžios Amber Clutch S4 į septintąją vietą nukrito komanda 7 Reasons AP komanda, kuri taip pat nusileido ir savo dukterinei komandai  7 Reasons LT rezultatu 0:2, Amber Clutch lygoje.

Į šeštąją vietą pakilo Grindas ekipa, kuri po labai gero reguliaraus ir atkrintamųjų etapo, jau užsitikrino vietą ESEA S43 Intermediate divizijone!

Penktoje vietoje šįkart atsidūrė Panama penketukas, kuris po gero pasirodymo SvarbeuseDariti turnyre buvo atsidūręs reitingo dvejetuke ir kvėpavo SD Invicta komandai į nugarą. Taip pat užsitikrino vietą ir ESEA S43 Intermediate divizione, tačiau skaudūs Amber Clutch pralaimėjimai sudavė skaudų smūgį, po kurio panašu bus sunku atsitiesti.

Amber Clutch S4 turnyrinė lentelė

Į ketvirtą vietą buvo nustumti ir Inferus eSports kurie rodė gerą formą ESEA Intermediate divizijoje su 10 pergalių ir tik dviem pralaimėjimais. Tačiau po neblogo starto atkrintamosiose, buvo sustabdyti Guerrero Gaming penketo, po atkaklios kovos Inferus eSports turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 1:2. Na, o Amber Clutch S4 lygoje kol kas pasisekė įveikti tik Panama ekipą.

Trečioje vietoje į reitingo viršų šovusi 7 Reasons LT komanda, jau užsitikrino vietą ESEA S43 Main divizijoje. Pastaroji gerus rezultatus rodo ir Amber Clutch S4 lygoje kur nesunkiai susidorojo su Panama ir dukterine 7 Reasons komanda – 7 Reasons AP.

Į antrąją vietą šovė visiems puikiai žinomas penketukas Kalbos Egzaminas. Puikiai pradėjęs sezoną. ESEA Open lygoje su 10 pergalių ir dviem pralaimėjimais reguliariajame sezone, visgi turėjo pripažinti tautiečių Panama pranašumą atkrintamosiose. Bet tai nesutrukdė Kalbos Egzaminas ekipai be klaidų žengti į Amber Clutch S4 ir užsitikrinti vietą geriausių dvejetuke su 3 pergalėm, be pralaimėjimų.

Lietuvos dešimtuko viršūnėje jau kuris laikas karaliauja ne kas kitas, o visiems puikiai žinoma komanda – SD Invicta. Nors pastarieji rezultatai visai nedžiugino, SvarbeuseDariti turnyro trofėjus, taip pat Amber Clutch S4 startas padėjo išlaikyti vietą reitingų viršūnėje.