Turinio kūrėjai

Naujas žaidėjas profesionalioje „VALORANT” scenoje

Buvęs profesionalus „Hearthstone“ žaidėjas, vienas žinomiausių turinio kūrėjų ir pramoginės grupės „OfflineTV“ narys Jeremy „DisguisedToast“ Wang subūrė profesionalią „VALORANT“ ekipą, kurioje žais ne vienas žinomas žaidėjas.

Jeremy „DisguisedToast“ Wang yra vienas žinomiausių turinio kūrėjų pasaulyje. Kanadietis karjerą pradėjo „Hearthstone“ žaidime, kuriame ir buvo žinomas dėl savo paslaptingos personos. Profesionaliose turnyruose „DisguisedToast“ pasirodydavo su skrebučio kauke, kuri vėliau tapo ir jo, kaip turinio kūrėjo, logotipu.

Jeremy „DisguisedToast” Wang

Sausio 9 dieną, 5 valandą ryto Lietuvos laiku Jeremy paskelbė apie pirmosios „VALORANT“ komandos subūrimą. Šią komandą sudaro tikrai scenoje gerai žinomi veidai. Komandos pavadinimas, kaip ir nebūtų keista yra „Disguised“.

Komandos sudėtis

Komandos kapitonu paskirtas buvęs „100Thieves“ ekipos kapitonas Joshua „Steel“ Nissan. Būtent su Joshua priešakyje „100Thieves” laimėjo pirmąjį oficialų „VALORANT” turnyrą „FirstStrike„. Tai jo ketvirtoji komanda „VALORANT“ žaidime iš kurios į „Disguised“ ekipą jis prisijungia palikdamas „T1“ organizaciją.

Antrasis komandos žaidėjas – Drake „Exalt“ Branly. Kubietis į „Disguised“ ekipą prisijungia palikdamas net du metus atstovautą „Pittsburgh Knights“ ekipą (Geriau žaidime žinomą kaip „Knights“.)

Trečiasis žaidėjas komandoje tai dar vienas „Knights“ ekipos žaidėjas – Damion „XXiF“ Cook. Kanadietis buvo vienas iš pirmųjų žaidėjų „Pittsburgh Knights“ komandoje. Tai jo antroji komanda „VALORANT“ žaidime.

Ketvirtasis žaidėjas – Amgalan „Genghsta“ Nemekhbayar. Tai Mongolijos/Amerikos žaidėjas, paskutiniu metu žaidęs kartu su „XXiF“ ir „Exalt“ būtent „Knights“ organizacijoje. „Genghsta“ į „VALORANT“ žaidimą atėjo su „Immortals“ ekipa už kurią žaidė net du metus.

Paskutinis šios naujos komandos žaidėjas – Joseph „clear“ Allen. Filipinietis realios aukšto lygio profesionalios patirties neturi. Į šią komandą jis prisijungia po metų pertraukos aukšto kalibro žaidime. Paskutiniu metu „clear“ žaidė su „SQJ 2.0” penketuku.

Kaip jau nebebūtų keista, komandą treniruos buvęs „Pittsburgh Knights“ ekipos treneris – Kyle „OCEAN“ O‘Brien. Kanadietis savo karjerą pradėjo „Knights“ ekipoje, o dabar savo pajėgumą rodys naujoje „Disguised“ komandoje.

Šios naujos ekipos pagrindą sudaro žaidėjai iš „Knights“ ekipos. Kiekvienas iš jų su savimi atsineša patirtį „VCT Challengers“ ar net „VCT Masters“. Kolkas daugiau informacijos apie komandą nėra paskelbta. Neaišku, ar tai yra Jeremy „DisguisedToast“ Wang individuali investicija, ar kažkas prie to prisideda, bet vienas dalykas yra aiškus – „VALORANT“ scenoje atsirado naujas žaidėjas, turintis pajėgumo tapti viena stipriausių Šiaurės Amerikos komandų.

„VCL North America” logotipas

Disguised“ komanda žaidimą pradės jau šiandien „VCL 2023 North America“ atvirose atrankose, kur kovos dėl vietos naujai suformuotoje „VALORANT Challengers League“ sistemoje (seniau „VALORANT Regional League“).