Turinio kūrėjai

KNOK1 grįžta į „G2″

Po beveik metų pertraukos Esporte, lietuvis Žygimantas „KNOK1” Kriščiūnas sugrįžta į „G2 Esports” organizacija, šįkart kaip moterų “League Of Legends” komandos „G2 HEL” treneris bei vadovas.

Buvęs Esporto organizacijos „Team Atlantis” generalinis direktorius ir lietuvių komandos „Iron Wolves” treneris/žaidėjas, Žygimantas “KNOK1” Kriščiūnas po metų pertraukos oficialiai grįžta į Esportą. Lietuvis nėra naujokas aukščiausiose Esporto organizacijų pakopose, kadangi dar vos prieš metus buvo oficialus „G2” Esporto Vadovas (angl. Esports Manager).

Lietuvis komandoje užims brito Finley „Quaye” Stewart pareigas, šiam paliekant komandą. Kartu prie komandos taip pat jungiasi ispanė Marta „Shiina” Garrido, pakeičianti “Jungle” poziciją žaidžiančią lietuvę Agnę „Karina” Ivaškevičiūtę.

Žinau tai, kad dabar turime nuostabią „Junglerę”, vieną geriausių, jei ne geriausią Europoje, kuri labai padeda mums sustruktūrizuoti early game, iki  kol mid game, jau daugiau balsų pasigirsta. Bet labai gerai seka enemy „Junglerį”, labai gerai identifikuoja laimėjimo sąlygas, apie ką turim žaist, ir malonu turėti „Junglerę”, kuri gali žaist visus meta champus, ir kuri turi labai stiprų balsą, idėją kaip mes turim žaist žaidimą

-„KNOK1″ apie naują komandos „Junglerę” „Shiina

Originaliai pasivadinusios „Burger Flippers”, dabartinė „G2 HEL” sudėtis kartu žaidžia nuo 2022 metų vasaros. Prie „G2” organizacijos ekipa prisijungė tų pačių metų rudenį. Originalioje sudėtyje taip pat žaisdavo lietuvė „Karina”.

Turim pasiruošę gal 12-14 draftų, čia ir Blue ir Red side, tai manau, kad pasidarėm namų darbus, ir žinom ko tikėtis iš priešininkų. Aišku paprastai atrodo, kad esam „upper-hand”, bet mano pagrindinis tikslas pastarųjų kelių dienų buvo, kad neturėtume fokusuotis prieš ką žaisim, nes norime laimėti ne ketvirtfinalį, pusfinalį, finalą, o tiesiog būti nuolat #1 komanda Europoj. Tai per daug į tai nesifokusuojam, kad čia Vitality žaidžiam rytoj, labiau fokusuojamės į save, į savo žaidimą, o iš namų darbų pusės tai visada pasidarau namų darbus. Tai esam pasiruošę viskam, ir manau rytoj parodysim.

-„KNOK1″ apie žaidimą prieš „Vitality”

Su pasikeitusia sudėtimi „G2 HEL” savo kovą pradeda jau šį šeštadienį, „Pathfinders 2023 Split 1” turnyre, prieš „Vitality French Bees” ekipą.

Dabartinė „G2 HEL” sudėtis:

Olivia „Lizia” Calistus (Top) (Švedija)
Marta „Shiina” Garrido (Jungle) (Ispanija)
Alena „TIFA” Maurer (Mid) (Vokietija)
Maya „Caltys” Henckel (Bot) (Švedija)
Ève „Colomblbl” Monvoisin (Support) (Prancūzija)

Agnė „Karina” Ivaškevičiūtė (Atsarginė / Jungle) (Lietuva)

Žygimantas „KNOK1” Kriščiūnas (treneris) (Lietuva)