Turinio kūrėjai

Socialinių tinklų žvaigždė „xQc“ atskleidė savo uždarbį

Viena ryškiausių „Twitch“ ir „Kick“ žvaigždžių, Felixas „xQc“ Lengyelis, atskleidė savo metinį uždarbį iš transliacijų. Vieni metai šiam turinio kūrėjui tik iš tiesioginių transliacijų kišenes papildo net 9 milijonais JAV dolerių.

Balandžio 6 dieną vizito Majamyje (JAV) metu, socialinių tinklų turinio kūrėjas „natestakkzz“ gatvėje sutiko ir sustabdė „xQc“. Pokalbio metu F.Lengyelio buvo klausiami įvairūs asmeniniai klausimai.

Dar pokalbio pradžioje paklaustas kuo šis užsiima, „xQc“ aiškiai pasakė, kad jis kuria vaizdo įrašas ir daro tiesiogines transliacijas. „Natestakkzz“ tuomet užklausė tikriausiai labiausiai intriguojančio klausimo – kiek daugiausiai pinigų šis yra uždirbęs per 9 metus tiesioginių transliacijų darymo?

„Žinoti tai yra viešas interesas, tai gi buvo paviešinta. Tikriausiai apie 9“, – atrėžė F.Lengyelis.

Paprašytas paaiškinti, kiek tiksliai yra minėtas „9“, šis patvirtino, kad tik iš transliacijų turinio kūrėjas daugiausiai yra uždirbęs 9 milijonus JAV dolerių.

Galybės „xQc“ fanų po viešo vaizdo įrašo komentaruose prisijungė su įvariomis tezėmis. Vieni teigė, kad F.Lengyelis nežinojo ką atsakyti, tuo tarpu kiti pabrėžė, kad šis dar kuria ir vaizdo įrašus.

Didelė dalis žiūrovų pabrėžė, kad 9 milijonai JAV dolerių yra menka suma ir socialinių tinklų žvaižgdė uždirba gerokai daugiau. „Šie 9 milijonai yra tik iš transliacijų prenumeratų, žiūrovų pinigų ir reklamų tik „Twitch“ platformoje“, – teigė vienas iš komentatorių.

xQc“ yra pasirašęs įstabią 100 milijonų JAV dolerių sutartį su „Kick“ ir jau kuris laikas yra vienas iš bendrasavininkų ikoniško „NoPixel“ GTA RP serverio. Greta to turinio kūrėjas turėjo galybes rėmėjų ir partnerių per savo transliavimo metus. Sunku nuspėti tikslią pinigų sumą, kurią uždirba „xQc“, bet galime būti ramūs – pinigai jam ne problema.