Turinio kūrėjai

Didžiausias „Twitch“ turinio kūrėjas „xQc“ ruošiasi įkurti savo organizaciją!

Populiariausias pasaulio „Twitch“  turinio kūrėjas Feliksas „xQc“ Langyel paskelbė norintis įkurti elektroninio sporto organizaciją, po to kai į elektroninio sporto sferą pradėjo įsitraukti vis daugiau žinomų pasaulio turinio kūrėjų.

Turinio kūrėjai elektroniniame sporte – ne toks naujas dalykas. Tačiau pastaruoju metu, vis daugiau globaliai gerai žinomų turinio kūrėjų įsitraukia į elektroninį sportą. Vieni iš tokių gerai žinomų pavyzdžių yra Jeremy „DisguisedToast“ Wang kuris šį VALORANT sezoną įkūrė savo ekipą „Disguised“ žaidžiančią VALORANT Challengers North America. 

Taip pat į elektroninio sporto pasaulį įsitraukė ir Ludwig „Ludwig“ Ahgren, kuris prisijungė prie „MoistCr1TiKaL“ įkurtos „Moist Esports“ organizacijos.

Lietuvoje taip pat turime gerą to pavyzdį. Tai Simo „SvarbeuseDariti“ Anužio įkurta „SD-Invicta“, konkuruojanti tiek Lietuvoje, tiek Europoje, „Counter Strike: Global Offensive“ žaidime.

Feliksui Langyel elektroninio sporto pasaulis nėra svetimas. Jis buvęs profesionalus „Overwatch“ žaidėjas, atstovavęs skirtingas organizacijas ir net žaidęs Kanados nacionalinėje komandoje iki kol paliko visą tai užnugaryje ir tapo profesionaliu turinio kūrėjų ir subūrė net 11.7 milijonų sekėjų bazę.

Elektroninio sporto komandos nėra pelningos…

Šeštadienį, Feliksas Langyel transliacijų žinutes fiksuojantis botas socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė, kad elektroninio sporto komandos nėra pelningos, tačiau tos, kurios dirba su turinio kūrėjais yra.

Tiesa, transliacijoje paklaustas apie elektroninio sporto komandos įkūrimą Feliksas teigė, kad ieškotų įsigyti jau susibūrusi sąstatą. 

Transliacijoje „xQc“ minėjo, kad ketina įsigyti tris komandas: VALORANT ekipą žaidžiančią VALORANT Challengers North America, Rocket League komandą ir League of Legends komandą žaidžiančią LFL (La League Francaise). Kokios tai galėtų būti komandos kanadietis nepraneša.

Turinio kūrėjų įsitraukimas

Organizacijos įkūrimas ir valdymas reikalauja ne tik daug laiko, bet ir daug investicijų. tiek Jeremy „DisguisedToast“ Wang, tiek Ludwig „Ludwig“ Ahgren investavo po daugiau kaip 500.000$ į savo elektroninio sporto organizacijas. Žinoma, žinant „xQc“ dydį galima teigti, kad kapitalo šiai investicijai jis gali turėti, o jo žinomumas tik paspartins organizacijos augimą ir sukurs greitesnes galimybes kurti pelną.