Naujienos

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

Teisinė „dbrand“ ir „Casetify“ kova tęsiasi: Honkongo bendrovė vogė dizainus ne tik iš „dbrand“

Date 25 lapkričio, 2023
Lapkričio 23 d. Kanados telefonų periferijos gamintojas „dbrand“ sukėlė audras, socialiniuose tinkluose pranešęs apie Honkongo bendrovės „Casetify“ pavogtus kanadiečių dėkliukų dizainus. Dėl šios priežasties Kanados bendrovė iškėlė autoriaus teisių pažeidimo ieškinį. Tačiau panašu, kad „Casetify“ vogė dizainus ne tik iš „dbrand“.
Skaityti daugiau

Gandai: „Rekkles“ papildys pasaulio čempionų dukterinės komandos gretas

Date 23 lapkričio, 2023
Lapkričio 20 dieną, vienas iš žinomiausių „League of Legends“ esporto žurnalistų Brieuc „LEC_Wooloo“ Seuger pranešė, kad vienas geriausių Europos žaidėjų, Carl Martin Erik „Rekkles“ Larsson, papildys „League of Legends“ čempionų „T1“ dukterinės komandos gretas. Pasak „Sheep Esports“, 27 metų švedas pasiekė žodinį susitarimą su „T1 Esports Academy“, kuri varžosi antrojoje pagal pajėgumą lygoje „LCK Challengers…
Skaityti daugiau

„Lyncas“ prisijungia prie mėlynosios sienos

Date 10 lapkričio, 2023
Lietuvis Linas „Lyncas“ Nauncikas naująjį sezoną praleis tituluotoje „Karmine Corp Academy“ komandoje. Tai įvyks, jeigu žaidėjui nebus pasiūlyta vieta LEC / LCS komandoje. Tai jaunam lietuviui bus 2 metai LFL lygoje, kurioje turės gerą progą žaisti dėl aukščiausių pozicijų.
Skaityti daugiau

Ilgas laukimas baigtas: paskelbta kada pasirodys pirmasis „Grand Theft Auto 6“ pristatymas

Date 8 lapkričio, 2023
Vienos populiariausių „Rockstar Games“ frančizių „Grand Theft Auto“ naujasis ir šiuo metu vienas labiausiai laukiamų žaidimų yra „Grand Theft Auto 6“, dar žinomas kaip GTA VI. Po galybės spekuliacijų ir privačios bandymų informacijos paviešinimų „Rockstar Games“ oficialiai paskelbė, kad jau Gruodžio mėnesį pasirodys pirmasis, naujojo GTA VI žaidimo pristatymas.
Skaityti daugiau

Pasaulio futbolo legenda tapo „KRÜ Esports“ šeimos dalimi

Date 8 lapkričio, 2023
Lapkričio 7 diena pasklido žinia, kad elektroninio sporto komanda iš Pietų Amerikos, kurios savininkas yra gerai žinomas buvęs profesionalus futbolininkas Sergio Aguero, turės dar vieną bendrasavininką. Juo tapo vienas iš geriausių ar kai kam net geriausias visų laikų futbolininkas Lionel Messi.
Skaityti daugiau