Naujienos

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

Gandai: „Iron Wolves“ vėl turės lietuvišką branduolį

Date 16 gegužės, 2024
Po žaidimo pardavimo skandalo (angl. match-fixing), Lietuvoje įkurta „League of Legends“ komanda „Iron Wolves“ panašu, jog turės nemažai pakitimų artėjant naujajam „Ultraliga“ vasaros sezonui. Gegužės 13 dieną, viename iš populiariausių „League of Legends“ esporto puslapių „Leaguepedia“, pasirodė įrašas, jog prie „WOLF“ komandos prisijungė trys žaidėjai iš Lietuvos.
Skaityti daugiau

Oficialu: „Team Vitality“ pristatė „Lyncą“

Date 14 gegužės, 2024
Lietuvos League of Legends istorijoje, įsimintina akimirka. Lietuva turės žaidėją aukščiausiame League of Legends turnyre Europoje – LEC. 20 metis Linas „Lyncas“ Naunčikas pristatytas kaip naujasis „Team Vitality“ narys „jungle“ pozicijoje.
Skaityti daugiau

LKSK esporto turnyre – dar Lietuvoje nematytos naujovės

Date 29 balandžio, 2024
Lietuvos kurčiųjų sporto komitetas (LKSK) su džiaugsmu praneša, kad GG1 arenoje Vilniuje sėkmingai įvyko pirmasis LKSK organizuotas elektroninio sporto renginys. Šis renginys, kuris vyko pirmą kartą, susilaukė didelio susidomėjimo ne tik tarp kurčiųjų sporto bendruomenės narių, bet ir visos visuomenės.
Skaityti daugiau

Didysis „InfoShow Lan Party“ – jau penktadienį!

Date 23 balandžio, 2024
Kaunas balandžio 26-28 dienomis virs kompiuterinių žaidimų meka. Didžiausias Baltijos šalių LAN renginys „InfoShow Lan Party“ grįš į paskutinį kartą 2018 metais buvusią vietą – KAUNO SPORTO HALĘ! Šių metų renginyje nusimato didesnė erdvė, gausiai sėdimų vietų ir įvairesnių pramogų ne tik kompiuterių entuziastams, bet ir žiūrovams.
Skaityti daugiau

Du stipriausi Lietuvos žaidėjai – Europos geriausiųjų dešimtuke

Date 20 balandžio, 2024
Lietuvos „League of Legends“ esporto istorijoje, tikrai retas įvykis. Du lietuviai žaidžiantys „jungle“ rolėje, Edgaras „Eckas“ Strazdauskas ir Linas „Lyncas“ Naunčikas užima pirmąją ir trečiąją vietas tarp geriausių dešimtuko šį sezoną. Abu žaidėjai yra vieni iš daugiausiai taškų turinčių Vakariniame Europos (angl. Europe West) serveryje. Europos regionas turi Šiaurinį ir Rytų Europos serverį (angl. Europe…
Skaityti daugiau

Gandai: „Lyncas“ papildys „Team Vitality“ gretas

Date 17 balandžio, 2024
Po puikaus pasirodymo 2024 metų Prancūzijos lygos pavasario sezone, 20-metis Linas „Lyncas“ Naunčikas pakels sparnus į aukščiausią Europos League of Legends turnyrą – LEC (League of Legends EMEA Championship). Balandžio 14 dieną „Sheep Esports“ įkūrėjas ir žurnalistas Briusas „LEC Wooloo“ Seegeris pranešė, jog lietuvis paliks „Karmine Corp Blue“ komandą ir prisijungs prie „Team Vitality“ komandos….
Skaityti daugiau

LKSK žengė tvirtą žingsnį į esportą

Date 15 balandžio, 2024
Lietuvos kurčiųjų sporto komitetas (LKSK) praneša apie inovatyvų žingsnį, integruojant elektroninį sportą į savo sporto rungčių sąrašą. Ši iniciatyva leis kurčiųjų bendruomenės nariams aktyviai dalyvauti elektroninių sporto šakų varžybose, kuriose bus žaidžiami populiariausi žaidimai – „EA FC 24″ ir „NBA 2K24″.
Skaityti daugiau

„Lyncas“ triumfavo Prancūzijos lygos finale

Date 6 balandžio, 2024
20-metis lietuvis Linas „Lyncas“ Naunčikas penktadienio vakarą kovojo dėl Prancūzijos „League of Legends“ lygos (LFL) čempiono titulo. Penktadienio vakarą, balandžio 5 dieną, lietuvio komanda susitiko finale su „Team BDS Academy“.
Skaityti daugiau

Pasibaigė pirmasis VALORANT EMEA Stage 1 ratas

Date 5 balandžio, 2024
Šią savaitę prasidėjo Champions Tour 2024: EMEA Stage 1, kuriame dėl kelialapio į „Masters Shanghai” kovoja 11 geriausių Europos komandų. Tarp jų ir dvi komandos, atstovaujamos lietuvių. Įdomiausia tai, kad nė vienam iš 6 susitikimų neprireikė trečiojo žemėlapio.
Skaityti daugiau