Counter Strike 2

Oficialu: „Twistzz“ grįžta į „Team Liquid“

Šiaurės Amerikos esporto organizacija baigė lipdyti savo naują sudėtį. Po beveik 3 metų pertraukos į komandą sugrįžo 24 metų Russel „Twistzz“ Van Dulken. Gruodžio 7 dieną šią žinią savo „X“ paskyroje paskelbė „Team Liquid“.

Prieš keletą dienų išleidome straipsnį, kuriame buvo pranešta, jog „Twistzz“ palieka „FaZe Clan“ ekipą. Daugeliui buvo aišku, jog žaidėjas grįš į savo buvusią komandą – „Team Liquid“.

Spalio 22 dieną apie žodinį susitarimą tarp klubo ir žaidėjo paskelbė Counter Strike portalas Dust2.us. Ši žinia pasiekė mus po „FaZe“ triumfo pirmajame CS2 turnyre – „IEM Sydney 2023“. Išleistoje publikacijoje buvo paminėta, jog žaidėju buvo susidomėjusi organizacija iš Prancūzijos – „Team Vitality“. Tiesa, pats žaidėjas nusprendė neprisijungti prie dabartinių pasaulio čempionų ir pasirinko sugrįžti į komandą, kurioje jo karjera pasiekė naujas aukštumas.

Atranka į „Major“ ir vėl per Ameriką

Kanadiečio sugrįžimas į komanda patvirtina, kad komandoje vėl daugumą žaidėjų bus iš Šiaurės arba Pietų Amerikos. Tai reiškia, jog komandai norint patekti į artėjanti pasaulio čempionatą Danijos širdyje Kopenhagoje, teks varžytis Amerikos regiono atrankiniuose turnyruose. Įdomu yra ir tai, jog „Liquid“ nedalyvaus jokiame turnyre iki naujųjų metų pradžios.

Russel „Twistzz“ Van Dulken / „ESL“ nuotr.

Naujieji komandos draugai

Po „Twistzz“ prisijungimo komanda yra pilnos sudėties. Ekipai išlaikius 26 metų kanadietį Keith „NAF“ Markovic ir 24 metų latvį Mareks „YEKINDAR“ Galinskis, pirmuoju naujoku tapo 21 metų brazilas Felipe „skullz“ Medeiros iš „paiN Gaming“. Po jo sekė Wilton „zews“ Prados sugrįžimas po 5 metų pertraukos. 37 metų brazilas tuometinę CS:GO komandą treniravo nuo 2016 metų lapkričio mėnesio iki 2018 metų gruodžio mėnesio.

Gruodžio 6 dieną, „Liquid“ pranešė, kad prie komandos prisijungė 28 metų Casper „cadiaN“ Møller, palikęs „Heroic“ klubą. Žaidėjas užpildys snaiperio role išėjus Josh „oSee“ Ohm, bei taps komandos kapitonu. „cadiaN“ turi bene didžiausią patirtį šioje rolėje, po to kai iš pagrindinės sudėties pasitraukė Nicholas „nitr0“ Cannella. Pasak „HLTV“, už naujosios sudėties subūrimą tiesiogiai atsakingas naujasis komandos treneris „zews“.

„Intel Grand Slam“, šlovė 2019 metais bei kiti žaidėjo pasiekimai

24 metų žaidėjas sugrįžta į komanda, tapęs „Major“ čempionu, bet atrodo, kad nori ir vėl pasiekti aukštumas su komanda, pristačiusia jį tarp geriausių pasaulio žaidėjų. 2019 metų viduryje „Twistzz“ su „Team Liquid“ iškovojo „Intel Grand Slam “ titulą triumfavę penkiuose turnyruose iš eilės, bei pasiekdami pirmąją vietą reitinguose tarp visų geriausių pasaulio komandų.

2021 metais palikęs komandą kanadietis jau kitais metais iškovojo titulą „PGL Major Antwerp 2022“ turnyre ir tapo „Major“ čempionu. Tais pačiais metais – triumfavo „Intel Extreme Masters XVII – Cologne“ bei „ESL Pro League Season 17“ ir vėl tapo „Intel Grand Slam“ čempionu, tačiau šį kartą – su „FaZe Clan“ komanda. Kanadietis, kaip minėjome pradžioje, taip pat triumfavo ir pirmajame CS2 turnyre. Iš Šiaurės Amerikos regiono, jis yra daugiausiai titulų iškovojęs žaidėjas.

Naujoji „Team Liquid“ sudėtis:

Keith „NAF“ Markovic, Kanada;
Mareks „⁠YEKINDAR⁠“ Gaļinskis, Latvija;
Felipe „⁠skullz⁠“ Medeiros, Brazilija;
Casper „cadiaN⁠“ Møller, Danija;
Russel „Twistzz“ Van Dulken, Kanada;

Treneris: Wilton „⁠zews⁠“ Prados, Brazilija.