Counter Strike 2

Po čempioniško finišo NaVi sulaukė dar dviejų kvietimų

Po sėkmingo pasirodymo Pasaulio „Counter-Strike 2“ čempionate Ukrainos organizacija „Natus Vincere“ (NaVi), su lietuviu Justinu jL“ Lekavičiumi prieaškyje, užsitikrino vietą ir dar dvejuose svarbiuose metų turnyruose.

Pasaulio čempionais tapusi NaVi iš Kopenhagos (Danija) parsiveš ne tik metų čempionato trofėju, bet ir du kvietimus į prestižinius pasaulio turnyrus – Riade (Saudo Arabija) vykstančią esporto pasaulio taurę ir „BLAST Premier“ pasaulio finalus.

Esporto pasaulio taurės startas numatomas liepos 17 dieną. Saudo Arabijos širdyje vykstantis festivalis priims 15 komandų, kurios varžysis trijuose turnyro etapuose: atidaromąjame etape, paskutinio šanso atrankoje ir atkrintamosiose.

Likęs pasaulio taurės dalyvių sąrašas bus nuspręstas remiantis ESL pasaulio reitingu. Šiuo metu garantuotas vietas čia turi tik pasaulio čempionai NaVi ir IEM Katowice“ laimėtojaiTeam Spirit“.

BLAST Premier“ pasaulio finalai įvyks lapkričio 13-17 dienomis. 8 geriausios komandos čia rungsis dėl 1 milijono JAV dolerių prizinio fondo. Kol kas čia vietas užsitikrino ta pati NaVi ir „Team Spirit“ ekipos. Likusios vietos bus atiduotos „BLAST Premier“ pavasario ir rudens čempionams, „IEM Cologne“ nugalėtojui bei geriausią rezultatą pasiekusioms „BLAST“ pasaulio reitingo komandoms (šių bus net trys).

„BLAST“ pasaulio reitingas / ekrano nuotr.