Žaidimai

Žaidimų bendruomenė „TikTok“: nori „Counter Strike“ adaptacijos

Pasaulinė žaidimų kūrėjų bendruomenė nenustoja stebinti. Šį kartą „Counter Strike“ žaidimo fanai sukūrė trumpą klipą „TikTok“ platformoje: populiarusis žaidimas tik su „Viscera Cleanup Details“ žaidimo detalėmis.

Pasaulinė žaidimų bendruomenė jau ne pirmi metai kuria skirtingų populiarių žaidimų ar filmų/anime/serialų adaptacijas. Jau turime „Attack On Titan“, „Dragon Ball Z Kakarot“ žaidimus. Žaidėjų mėgstamiausi kelių žaidėjų rėžimą turintys žaidimai neretai gauna klipų adaptacijas ir aliuzijas į potencialius kūrinius.

„Attack On Titan“ fanų žaidimas / „EsportsTop“ koliažas

TikTok“ platformoje greit pradėjo populiarėti klipas, vaizduojantis „Vicera Cleanup Details“ žaidimo modelį „Counter Strike 2“ žaidime. Čia veikėjas tiesiog tvarko žemėlapius po ką tik pasibaigusių raundų ar viso žaidimo.

Įsivaizduokite valyti dėmes, disponuoti žaidėjais, tvarkyti peršautus vazonus ar net surinkinėti įstabiais „skinais“ papuoštus ginklus? Skamba kaip geras savaitgalio praleidimas!

Tiesa, tokio žaidimo dar šiai dienai nėra. Pats klipas primena turinio kūrėjo „Lichtenstein“ kūrybą: aukštas animacijos lygis, žaidimo adaptacijos ir inovatyvūs sprendimai.

Galime tik tikėtis, kad daugiau žaidimo rėžimų ar pačių žaidimų pamatysime ateityje.