Socialiniai tinklai

Apie darbą „G2 Esports“ atviravęs „Knok1“: „Ant savo diržo turėjau krūvas komandų“

Didžiausios Europos organizacijos „G2 Esports“ merginų „League of Legends“ ekipos treneris ir buvęs „G2 Esports“ esporto vadybininkas Žygimantas „Knok1“ Kriščiūnas susėdo su „EsportsTop“ komanda rubrikoje „Pasikalbam“ ir paatviravo apie savo vaikystę, „Team Atlantis“ ir laisvalaikio pomėgius.

Jau kuris laikas elektroninio sporto pasaulyje besisukantis Žygimantas pasigirti tikrai turi ko. Nuo aukšto lygio žaidimo Lietuvoje, didžiausios lietuviškos organizacijos valdymo ir darbo legendiniame „G2 Esports“, iki pomėgio snieglentčių sportui ir muzikai.

„Vaikystėje visi žaidė „lol’ą“. Mokykloje visi jį žaidė, lauke visi jį žaidė. Kur benueisi, visur „lol’as“. Kažkaip tuo metu Lietuvoje šis žaidimas buvo „The Game“, – apie pradžią „League of Legends“ žaidime atviravo Ž.Kriščiūnas.

Po kurio laiko jaunuolis iš Panevėžio nusuko į vadybinį kelią. Administruodamas „Team Atlantis“ socialinius tinklus Ž.Kriščiūnas buvo pakviestas tapti iš šios organizacijos generaliniu direktoriumi (ang. CEO).

„Kai atėjome į „Fortnite“, kas buvo ruletė, mūsų socialiniai tinklai išaugo nuo 0 iki 200 tūkst. visuose tinkluose. Pradėjome pasirašinėti partnerius, turėjome „scrim“ platforma, kuri išaugo labai daug. Buvo labai geri metai.

O vėliau valdyba mane paaukštino iš socialinių tinklų administratoriaus iki CEO pozicijos, o įkūrėjas tapo operacijų vadovu (ang. COO)“, – apie laikotarpį „Team Atlantis“ kalbėjo „Knok1“.

Pokalbyje Ž.Kriščiūnas paaiškino ir „Team Atlantis“ organizacijos baigtį, įtemptą darbą „G2 Esports“, meilę laisvalaikio veiklai ir kitus įdomius ir netradicinius pomėgius.

Parašykite komentarą